Названі об’єми зерна, яке знищила рф внаслідок нічної атаки дронами

Названі об’єми зерна, яке знищила рф внаслідок нічної атаки дронами
Фото: з відкритих джерел

Російський удар в ніч з 1 на 2 серпня наніс значну шкоду українській зерновій інфраструктурі в портах Дунаю – там знищено і пошкоджено до 40 тис. тонн зерна, підготовленого до відправки в країни Африки, Китай і Ізраїль, повідомив віце-прем’єр, міністр інфраструктури, розвитку громад і територій Олександр Кубраков.  

Про це він написав в Facebook.

За його даними, росіяни завдали ударів безпілотниками по дунайським складам та елеваторам з зерном, внаслідок чого знищено або пошкоджено майже 40 тис. тонн збіжжя, яке мало бути відправлене в країни Африки, Китай та Ізраїль.

Через атаку іранськими дронами найбільших руйнувань зазнав порт Ізмаїлу. Також пошкоджено морський вокзал та інфраструктуру Українського Дунайського пароплавства, ключового українського вантажоперевізника на Дунаї. 

Віце-прем’єр закликав світ чинити опір російській агресії, надавши Україні додаткові системи ППО, які країна зможе ефективно використати для захисту своєї інфраструктури та забезпечення глобальної продовольчої безпеки.

“Українське зерно незамінне для світу і в найближчі роки не може бути заміненим жодною іншою країною. Саме тому будь-яке порушення логістичних ланцюгів викликає дефіцит та стрибок цін, який впливає на кожну людину в світі”, – підкреслив віце-прем’єр.

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/nazvani-obyemy-zerna-yake-znyshhyla-rf-vnaslidok-nichnoyi-ataky-dronamy
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати