Nemiroff наростив частку в експорті української горілки

Nemiroff наростив частку в експорті української горілки
Фото: з відкритих джерел

Український виробник горілки Nemiroff наростив експорт і збільшив свою частку з 40-45% до 59% у 2023 році.

Про це повідомив гендиректор компанії Юрій Сорочинський, пише Forbes.

«Якщо порівнювати з точки зору українського експорту алкоголю, то ми давно були №1. Приблизно 40-45% української горілки за кордоном – це наша горілка з брендом Nemiroff», – розповів Сорочинський.

У 2023 році ця частка зросла до 59%, додав він.

За 2022-2023 роки продажі компанії на експорт зростали у double digit – двозначних показниках. Цього вдалось досягти, зокрема, завдяки розвитку мережі представників за кордоном, розповів Сорочинський.

«Ми працюємо в галузі, яка дуже зарегульована з боку держави», – каже Сорочинський. Але введення у 2022 році санкцій проти російських товарів у світі та зняття з полиць російської продукції не дозволили українським брендам скористатися цією можливістю, розповів Сорочинський. Це через заборону на виїзд і заборону витрат на маркетингові послуги.«Коли ти не будеш інвестувати в знання бренду – ніхто не купуватиме твій продукт», – каже Сорочинський.

До повномасштабної війни Nemiroff був серед топ-10 горілчаних брендів у світі та входив до трійки світових лідерів, які постачають горілку до магазинів Duty Free й Travel Retail.

У 2022-му компанія почала постачати продукцію на Багамські острови, у Бельгію, Нідерланди, Люксембург, Португалію, Ісландію, Хорватію, Боснію та Герцеговину, а також Північну Македонію. Nemiroff підписала ексклюзивну дистриб’юторську угоду з Whyte&Mackay для ринків Великобританії та Ірландії. Виробництво й розлив відбуваються на заводі у місті Немирів, що на Вінниччині. Співвласники компанії – Яків Фінкельштейн і Анатолій Кіпіш.

Виручка ТОВ «ЛВН Лімітед» – виробника продукції ТМ Nemiroff – у 2023 році зросла до 2,8 млрд грн з 1,8 млрд грн за підсумками 2022 року, свідчать дані YouControl.

Перегляди: 47
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/nemiroff-narostyv-chastku-v-eksporti-ukrayinskoyi-gorilky
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати