174499

«НІБУЛОН» відкриває новий річковий перевантажувальний термінал на Дніпрі

Компанія «Нібулон» сьогодні відкриває новий річковий перевантажувальний термінал у Дніпропетровській області. Про це повідомляє прес-служба компанії. Це вже 27-й такий термінал «Нібулона».

«Підприємство, яке стане найсучаснішим технологічним об’єктом у регіоні й забезпечить робочими місцями більше сотні людей, може одночасно зберігати 76 тис. т сільгосппродукції, щодоби просушувати 3,6 тис. т і відвантажувати на водний транспорт 12 тис. т зерна, а також здатне приймати 300 тис. т зерна на рік. Це розвантажить і міжобласні автодороги від більш ніж 12,5 тис. вантажівок», – йдеться в повідомленні.

Новий термінал розташований у селі Мар’янське Апостолівського району. Під час будівництва терміналу «Зеленодольськ» компанія виконала великий обсяг робіт:

- було змонтовано понад 5 тис. т металоконструкцій;
- забито 3311 паль (загальною довжиною близько 56 км);
- забетоновано близько 25 тис. кв. м;
- прокладено понад 6,5 км мереж водопроводу та каналізації;
- понад 7,5 км мереж газопостачання;
- понад 95 км мереж електропостачання, автоматики та сигналізації;
- побудовано вантажний причал довжиною 150 м.

Інвестиції в будівництво перевантажувального річкового терміналу становили понад $22 млн.

Будівництво терміналу підтримали Європейський банк реконструкції та розвитку і Європейський інвестиційний банк.

"Київхліб" вийшов на ринок Великобританії

Про це повідомляє пресслужба компанії.

"Ми відправили у Велику Британію сушки, соломку, пряники, печиво та крендельки декількох видів. До кінця року плануємо наростити експорт  як мінімум на чверть і вийти на обсяги поставок в середньому по 10-15 тонн щомісячно", – повідомив керівник експортного управління компанії Олександр Микитенко.

Компанія експортує свою продукцію у майже 30 країн світу – в Європу,  Азію та Північну Америку. Загальний обсяг експортних поставок продукції тривалого зберігання становить близько 1500 тонн на рік. Вже до кінця 2020-го компанія планує відкрити до 5-ти  нових експортних напрямків.

Повідомляється, що "Київхліб" виробляє близько 400 тонн хліба та 30 тонн хлібобулочних виробів на 9-ти виробничих площадках у Києві та області. Асортимент продукції налічує понад 250 найменувань.

Вигідні ціни на комбайни VERSATILE!

Компанія «Версатайл Україна» пропонує оновити парк техніки до початку жнив та придбати комбайн VERSATILE за спеціальною ціною:

- ACROS 550 – 3 000 000 грн
- TORUM 750 – 5 000 000 грн

Пропозиція діє з 01.06.2020 по 31.07.2020 за умови внесення 10%-передоплати до 31.07.2020 та повному розрахунку до 01.12.2020. Кількість комбайнів за даною пропозицією обмежена.

Також діють додаткові види фінансування – кредитні та лізингові програми, оренда з правом викупу, програма Трейд-ін.

По всім питанням з придбання техніки VERSATILE звертайтеся за телефонами +38 044 596 55 28, +38 098 675 47 11 або до офіційних дилерів, зазначених на сайті www.versatile.ua/purchase/dealers 

41.jpg

 

«Кернел» інвестує $170 млн в реалізацію проєктів альтернативної енергетики

Вертикально інтегрована національна аграрна компанія «Кернел» вирішила спрямувати понад $170 млн на реалізацію проектів альтернативної енергетики.

Як повідомляє прес-служба компанії, у пріоритеті – підвищення енергоефективності виробничих активів та збереження природних ресурсів.

«Вже зараз на Кропивницькому ОЕЗ на повну потужність працює турбіна для виробництва «зеленої» електроенергії потужністю до 7,5 Мвт. До 2021 року в такому форматі запрацюють ще 6 заводів Кернел з сумарною генерацією понад 90 МВт.В тому числі Старокостянтинівський ОЕЗ, який зараз будується на Хмельниччині і стане найбільшим сучасним олійноекстракційним заводом в Україні. Його суперсилою буде турбогенератор потужністю до 20МВт», – йдеться у повідомленні.

Ваш вибір 'Подобається'.

Ефективні рішення LOZOVA MACHINERY – гнучка стійка дискових борін

Техніка LOZOVA MACHINERY виділяється рядом унікальних конструкторських розробок, з якими компанія першою на ринку знайомить своїх клієнтів і покупців. Одне з таких рішень – гнучка ресорна стійка лінійки коротких дискових борін ДУКАТ.

dukat_2.jpg

Аграрії в усьому світі незмінно відзначають переваги 3D стійки, це фішка, яка робить український бренд впізнаваним.

Наприклад, фермери з Канади вважають це унікальною особливістю, конкурентною відзнакою і візитною карткою сільгосптехніки LOZOVA MACHINERY.

Раціональні і прагматичні власники господарств з Європи віддають перевагу дисковим боронам ДУКАТ, відзначаючи високу рентабельність такого придбання. Багато хто з них на практиці переконався в продуктивності і незаперечній вигоді борін LOZOVA MACHINERY.

Також аграрії Прибалтики та країн СНД підтверджують, що завдяки використанню пружинної стійки досягається економність і висока результативність обробки ґрунту.

гибкая стойка.jpg

Ресорна 3D стійка передбачає роботу диска з постійними низькочастотними коливаннями. В процесі роботи диск коливається, внаслідок чого борона більш ефективно обробляє грунт без гребенів, формуючи ідеально рівне посівне ложе. Вібрація диска також сприяє зниженню тягового опору, що зменшує витрату палива не менше ніж на 20.

гибкая стойка дукат.jpg

Крім того, в ході обробки ґрунту відбувається самоочищення дисків, це дозволяє бороні легко працювати на вологому ґрунті, а також в умовах надзвичайної забрудненості поля бур'янами.

Читайте також: Продуктивний сезон ротаційних борін ДІНАР

Пружинна стійка борін ДУКАТ задає рівномірну глибину обробки і забезпечує повний 3D захист підшипникового вузла, оскільки при наїзді на перешкоди борона не виглибляється, а робочий орган пружинить, виключаючи поломку дисків, стійок, підшипників і пошкодження рами.

грунт ямка.jpg

грунт камушек.jpg

Як відзначають фермери, за рахунок таких інженерних особливостей значно розширюється сфера застосування ДУКАТ в сільськогосподарському виробництві.

Короткі дискові борони LOZOVA MACHINERY успішно застосовують для лущення стерні, основної поверхневої і дрібної обробки ґрунту, а також для передпосівної обробки ґрунту.

Продуктивний сезон ротаційних борін ДІНАР

Весняний сезон 2020 року відзначився для LOZOVA MACHINERY надзвичайним попитом на ротаційні борони ДІНАР. Їх купували фермери і найбільші агрохолдингів не тільки України, але і Франції, Болгарії, Чехії, країн Балтії та СНД. Агрегат вийшов в серійне виробництво в 2018 році і вже встиг отримати масу позитивних відгуків на світових ринках, зарекомендувавши себе як одне з кращих знарядь для весняної підготовчої роботи.

dinar_01.jpg

Аграрії вважають ДІНАР високоефективним, оскільки агрегати відмінно руйнують ґрунтову кірку, інтенсивно перемішуючи її на глибину до 5 см, і легко справляються навіть з важкими кам'янистими грунтами. Застосування зірочок з косим зубом забезпечує вертикальне входження в грунт, при цьому рясно насичуючи його киснем. А дбайлива робота по сходам дозволять обробляти площі з культурами висотою до 60 см. 

«Це найкраща машина для підготовки грунту, навіть в органічних господарствах», – констатує фермер з північної Франції. Там на законодавчому рівні діють одні з найжорсткіших вимог в Європі до грунту і агрегати LOZOVA MACHINERY відповідають цим високим стандартам.

dinar_03.jpg

Важливо, що в ДІНАР в повній мірі застосований фірмовий принцип LOZOVA MACHINERY – «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ»: необслуговувані вузли, швидкий і легкий монтаж стійок, швидкі та легкі налаштування заглибленності і тиску на грунт, простота транспортування. І все це в поєднанні з комплектацією різними видами стійок і «зірочок», а також комплектація пружинною бороною і опорними колесами.

Аграрії Болгарії, які вирощують кукурудзу і соняшник, використовували ДІНАР вперше. Їх приємно здивувало повне виключення пропусків при роботі борони і можливість регулювання заглиблення зубів в залежності від інтенсивності обробки грунту.

Позитивні відгуки ДІНАР отримав і від українських агрокомпаній. Аграрії задоволені ротаційними боронами і відзначають здатність машини працювати, не пошкоджуючи кореневу систему рослин, і ідеально справлятися з бур'янами. Крім того, борона агрегатується з тракторами потужністю понад 80 к.с., а такі є в будь-якому господарстві.

Зокрема, Михайло Шкатула, представник холдингу «Агрейн», розповів, що вперше познайомився з ДІНАР на виставці «ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІІ». «Борона відразу зацікавила нас своїм широким функціоналом. Ми вирішили її купити, і не прогадали. Весняний сезон машина чудово відпрацювала. У нашому господарстві ДІНАР відмінно підійшов для суцільної і міжрядної обробки полів, машина дбайливо розпушує грунт навіть при високих рослинах».

dinar_04.jpg

Ряд українських аграріїв з Полтавської і Кіровоградської області гідно оцінили продуктивність і економність ДІНАР. «За одну зміну борона може обробити близько 60 гектар при витраті палива від 1,8-2,5 л/га. Для порівняння при використанні просапної культиватора витрачається 4 л/га. Економія велика», – підкреслив один з фахівців господарства.