Окупанти відправили до Сирії корабель “Михайло Ненашев” із краденим українським зерном

Окупанти відправили до Сирії корабель “Михайло Ненашев” із краденим українським зерном
Фото: з відкритих джерел

Країна-агресор росія вивозить до Сирії чергову партію вкраденого в Україні зерна. 1 серпня судно “Михаил Ненашев” завершило завантаження в окупованому Криму і вирушило до Сирії. На борту може перебувати понад 28 тис. тонн продовольства.

Про це повідомили джерела OBOZREVATEL. За їхніми словами, російський корабель спробував приховати, що перевозить саме українське зерно. Для цього він заходив у порт “Кавказ” у Краснодарському краї рф.

Насправді ж зерно було доставлене до Криму із Запорізької області, зазначають джерела. Також їхні дані вказують на те, що завантаження балкера було здійснено в порту “Севастополь” на терміналі Севастопольської філії ТОВ “Авал”.

Судно “Михаил Ненашев”, за даними системи з відстеження суден Marine Traffic, ходить під російським прапором. Його вантажопідйомність становить 28,4 тис. тонн. Інформація про місце розташування балкера на порталі не оновлювалася з 21 липня.

Вперше “Михаила Ненашева” помітили за перевезенням краденого зерна ще в травні. Тоді, за даними ЗМІ, “Ненашев” дійшов турецького порту “Іскандерун”. Пізніше судно знову вирушило у бік Криму.

Крім того, 15 червня балкер знову був помічений біля терміналу “Авліта” в окупованому Севастополі, хоча вказував, що рухається до російського порту “Кавказ”. Також зазначалося, що “Михаил Ненашев” періодично вимикає радари, через що стає “непомітним” для системи моніторингу судів Marine Traffic.

Російські судна везуть українське зерно переважно до Сирії. Ця країна служить для них “сірим” хабом для подальшого перепродажу продовольства.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/okupanty-vidpravyly-do-syriyi-korabel-myhajlo-nenashev-iz-kradenym-v-ukrayini-zernom
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати