Окупанти збільшили кількість суден, що вивозять з порту Маріуполя крадене українське зерно

Окупанти збільшили кількість суден, що вивозять з порту Маріуполя крадене українське зерно
Фото: з відкритих джерел

Російські окупанти збільшили кількість суден, що вивозять через порт тимчасово окупованого Маріуполя вкрадене в українських аграріїв зерно, повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Про це пише ЦТС.

За його словами, раніше можна було легко простежити, куди крадене зерно транспортують, а зараз росіяни роблять все, аби цього не вдалось зробити.

“Ймовірно, зерно везуть в Керч. Візуально ми не можемо підтвердити, куди його відправляють. Раніше росіяни завозили в порт судно “Междуреченськ”, яке було умовно легко відстежувати”, – зазначив Андрющенко.

Радник мера Маріуполя додав, що зараз спостерігається великий обсяг суден, що виходить з Маріупольського порту. “Ймовірно, їх відразу відправляють на рейдову перевалку. Поблизу Керчі є ділянка для цього, тож з цих вод виходить уже не російське, а сирійське, мальтійське чи будь-яке інше судно під офшорним прапором”, – додав він.

“У такий спосіб вони “очищують” багато різних товарів. Це вони робили до повномасштабного вторгнення, ми думаємо, що те саме вони роблять і зараз. Недарма у них є певні домовленості з Сирією та сирійськими портами”, – підсумував радник мера Маріуполя.

Перегляди: 7
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/okupanty-zbilshyly-kilkist-suden-shho-vyvozyat-z-portu-mariupolya-kradene-ukrayinske-zerno
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати