Партнерство на пів мільярда. Проєкт Open Agribusiness підбив підсумки року

Партнерство на пів мільярда. Проєкт Open Agribusiness підбив підсумки року
Фото: з відкритих джерел

Проєкт OpenAgribusiness від Kernel вже третій рік поспіль змінює філософію ведення аграрного бізнесу в Україні, перетворюючи конкуренцію між агровиробниками на взаємовигідне партнерство. За цей час кількість учасників проєкту зросла до 39 юридичних осіб, розмір земельного банку, яким оперують партнери, –  до 150 тис. га. За результатами 2021 року агровиробники отримали 570 млн грн фінансування у рамках OpenAgribusiness.

Модернізація агровиробництва, зміцнення земельного банку чи побудова нових активів – напрям інвестування партнери обирають самостійно. Наприклад, ТОВ «Приморський» (Запорізька область) завдяки фінансуванню вдвічі збільшив площі під зрошенням – на 1341 га. За останній рік учасники сукупно виросли на 9024 га, спрямовуючи кошти на розширення земельного банку. Також за підтримки Open Agribusiness збудовано два елеватори в Чернігівській і Дніпропетровській областях на 91 тис. тонн та 20 тис. тонн одночасного зберігання відповідно.

Зі свого боку, учасники Open Agribusiness беруть на себе зобов’язання поставляти Kernel не менше 80% врожаю за прозорими ринковими цінами. Щоб підтримати виробників, ми сплачуємо вартість майбутнього врожаю авансом.

Крім вигідних фінансових інструментів, проєкт пропонує аграріям валютні програми та комплексний технологічний супровід виробництва. Партнери мають змогу купувати якісні ЗЗР, добрива і насіння за вигідними цінами, а експерти компанії постійно обмінюються з учасниками передовим досвідом. Доступ до сучасних технологій – RTK-станцій, сервісу Cropio тощо – ще одна переваги партнерства з Open Agribusiness.

«Агротехнологічна підтримка і чесні фінансові сервіси – це те, що ми пропонуємо партнерам OpenAgribusiness, щоб вони збільшували рентабельність, заробляли більше грошей і вкладали їх у свій розвиток. Користуючись нашою базою знань, аграрії вже можуть заробляти на кожному гектарі до 200 доларів додатково, чим роблять власне виробництво ефективнішим. Стимулюючи агровиробників, ми нарощуємо експорт, а Україна – отримує валюту і зростання економіки. Всі – у плюсі»,стверджує Сергій Вітер, керівник проєкту OpenAgribusiness, Kernel.

У поточному році вимоги до участі в партнерському проєкті Kernel значно спростилися. Передача 10% частки бізнесу тепер не є обов’язковою умовою. З огляду на потреби агровиробників, ініціатори обіцяють найближчим часом анонсувати унікальні сервіси, які допоможуть знизити поріг входу до спільноти лідерів та значно підвищити планку ефективності партнерів.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/partnerstvo-na-piv-milyarda-proyekt-open-agribusiness-pidbyv-pidsumky-roku
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати