Переговори про розблокування кордону з Польщею вийшли на рівень міністрів

Переговори про розблокування кордону з Польщею вийшли на рівень міністрів
Фото: з відкритих джерел

Віцепрем’єр України, міністр відновлення Олексій Кубраков обговорив із польським колегою, міністром інфраструктури Анджеєм Адамчиком, блокування кордону польськими протестувальниками.

Про це повідомила пресслужба Міністерства відновлення.

У заяві за підсумками розмови відомство вказує, що Україна з повагою ставиться до права на протест та готова до конструктивного діалогу для вирішення ситуації

“Разом з тим зазначимо: блокування кордону польськими протестувальниками порушує логістичні шляхи, що вже впливає як на економіку України, так і Європейського Союзу”, – йдеться в повідомленні.

Серед іншого, за даними української сторони, з обох сторін кордону України та Польщі заблоковані понад 20 тисяч транспортних засобів, що завдає збитків не лише їхнім економікам, а й іншим країнам, які не можуть перевозити товари та порушують свої договірні зобов’язання.

“Ключове – жодні зміни чи скасування Угоди про лібералізацію не обговорюються”, – підкреслили в міністерстві, висловивши готовність допомогти польській стороні вирішити ситуацію із блокування кордону, надати всі відповідні роз’яснення та провести зустрічі за потреби.

Перегляди: 109
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/peregovory-pro-rozblokuvannya-kordonu-z-polshheyu-vyjshly-na-riven-ministriv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати