Переробка свинини: приріст під питанням?

Переробка свинини: приріст під питанням?
Фото: з відкритих джерел

За вісім місяців м’ясопереробні підприємства України випустили на 3,8% більше м’яса свиней ніж у січні-серпні 2020-го. При цьому приріст виробництва свинини за сім місяців був помітнішим — перевищував 8%, зазначають в аналітичному відділі Асоціації «Свинарі України» з посиланням на дані ДССУ.

За даними Держстату за січень-серпень 2021-го м’ясопереробна галузь випустила 211,6 тис. т охолодженої, мороженої свинини та сушених, копчених чи солених виробів з неї. Це на 7,8 тис. т чи 3,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року, повідомляють аналітики АСУ. 

«Місяцем раніше фіксували більший приріст випуску свинини — понад 8%, тоді як у першому кварталі та за підсумками чотирьох місяців 2021-го різниця сягала 12-14%. У липні та серпні обсяги переробки свинини лише незначно — на 0,5-1% — перевищували доробок відповідних місяців 2020-го. Тож такого відхилення було недостатньо, щоб забезпечити значний «відрив» від торішніх результатів. Отже, нині спостерігаємо уповільнення темпів приросту переробки свинини», — відзначають в Асоціації.

В АСУ звертають увагу і на зменшення перехідних залишків свинини на початку осені.«Обсяги перехідних залишків свинини у станом на кінець серпня менші ніж місяцем раніше, зокрема через скорочення запасів охолодженої свинини на складах — 2,2 тис. т проти майже 3 тис. т у кінці липня. Це стало одним з чинників підтримки для внутрішніх цін закупівлі живця свиней забійних кондицій на рубежі сезонів», — вважають в аналітичному відділі профільної асоціації.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/pererobka-svynyny-pryrist-pid-pytannyam
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  18 Липня

  Реформа рибного господарства та розвиток аквакультури: курс на євроінтеграцію і цифровізацію

  Технології харчування: як новітні розробки та інновації в їжі змінюють наш раціон

  Українське та чеське міністерства аграрної політики домовились про створення платформи для галузевої співпраці

  Ціна закупівлі на тендері в Єгипті знову знизилися завдяки дешевим пропозиціям російської пшениці

  «Нібулон» готовий будувати військові кораблі

  Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві напрацює пільгові програми підтримки аграріїв з прифронтових та деокупованих територій

  Верховна Рада підвищила акцизи на пальне

  Мінагрополітики працює над адаптацією агросектору до змін клімату

  Сокоморсовий завод на Вінниччині продали на аукціоні за 166 тис. грн

  Через спеку прогноз виробництва кукурудзи в Україні знижено до 24 млн т

  БІЛЬШЕ НОВИН