Перша вакцина проти АЧС виходить за межі В’єтнаму

Перша вакцина проти АЧС виходить за межі В’єтнаму
Фото: з відкритих джерел

В’єтнамська компанія AVAC Vietnam JSС уклала контракти на експорт своєї вакцини AVAC ASF live – першої проти африканської чуми свиней (АЧС). Зокрема, вона постачатиметься до Філіппін, Індонезії, Малайзії, Індії та М’янми.

Зазначається, що Україна однією з перших уклала угоду з розробником цієї вакцини на представництво, реєстрацію та поширення в країні. Однак процес реєстрації ще не розпочався, уточнив директор Асоціації мʼясної галузі Микола Бабенко, оскільки поки немає політичного рішення Держпродспоживслужби й Інституту біотехнології і штамів мікроорганізмів.

Вакцина проти АЧС призначена для здорових свиней віком від 4 тижнів (після відлучення) і старше. Рекомендована одна доза, що за 2-4 тижні забезпечить захисний імунітет не менше ніж на 5 місяців,

AVAC випробовувала ефективність вакцини на 596 фермах В’єтнаму. Втім, генеральний директор компанії Нгуєн Ван Діп вважає, що їхня вакцина – ефективна, але все ще не ідеальна.

«Як і раніше, необхідно багато працювати, щоб зробити продукт ще кращим, отримати більше даних для правильнішого й ефективнішого використання, щоб вакцина мала триваліший життєвий цикл», – наголосив він.

Джерело: AgroTimes

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/persha-vakczyna-proty-achs-vyhodyt-za-mezhi-vyetnamu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати