Першій компанії у світі дозволили вирощувати лабораторне м’ясо для домашніх тварин

Першій компанії у світі дозволили вирощувати лабораторне м’ясо для домашніх тварин
Фото: з відкритих джерел

Чеський стартап Bene Meat Technologies отримав перший регуляторний дозвіл ЄС на використання культивованого м’яса в кормах для домашніх тварин.

Це стало новою віхою в зростаючому секторі культивованих кормів для домашніх тварин, де розвиваються нові технології, з’являються нові бренди та нові стратегії просування.

Стартап Bene Meat Technologies був заснований у 2020 році, щоб виробляти культивоване м’ясо для споживання людиною, але наразі зосередився на кормах для домашніх тварин, постачаючи культивоване м’ясо як сировину світовим виробникам кормів. 

З 2021 року компанія розробляє власні фактори росту без FBS (фетальної бичачої сироватки), і тепер планує збільшити виробництво, щоб виготовляти кілька тонн клітинного м’яса щодня до середини 2024 року.

«Завдяки отриманій сертифікації ніщо не заважає нам робити подальші кроки», – сказав Томаш Кубеш, керівник стратегічних проєктів Bene Meat. 

Він додає, що стартап веде переговори з виробниками кормів, щоб запустити свій продукт на промислові рейки. 

Bene Meat є першою компанією у світі, «яка отримала офіційний дозвіл на виробництво та продаж культивованого м’яса для кішок і собак».

Масштабне виробництво дозволить Bene Meat культивувати м’ясо за ціною, яка буде комерційно життєздатною у сегменті кормів для домашніх тварин преміум- та суперпреміум класу.

До речі, стартап виходить на ринок, де визнання кормів для тварин з культивованого м’яса дуже позитивно сприймається їх власниками. Чеське опитування, проведене NMS Market Research, показало, що 48% громадян віддають перевагу вирощеному м’ясу в кормах для домашніх тварин з міркувань здоров’я та безпеки, а 27% назвали етичні та екологічні чинники причиною можливої покупки вирощеного м’яса для своїх пухнастих друзів.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 15
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/pershij-kompaniyi-u-sviti-dozvolyly-vyroshhuvaty-laboratorne-myaso-dlya-domashnih-tvaryn
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати