182818
178171

Підприємства Дніпромлин і Хлібзавод №10 борються з рейдерським захопленням

1 вересня 2020 року найбільші в регіоні підприємства галузі Дніпромлин і Хлібзавод №10 були захоплені рейдерами. Керівництво холдингу, яке довгі роки працювало над тим, щоб зробити Дніпромлин всеукраїнським лідером в сфері борошномельної промисловості на підприємство не допускають. Про це заявив Вадим Нестеренко.

«Я як головний бенефіціар звертаюся до всіх наших партнерів, які довгі роки успішно і плідно співпрацювали з Дніпромлин - це підприємства, які постачали нам сировину, купували нашу продукцію, суміжні підприємства. Хочу поставити вас до відома і попередити, що через рейдерське захоплення Дніпромлин і 10-ий хлібозавод не можуть гарантувати виконання всіх узятих на себе зобов'язань, довгострокові контракти теж під загрозою.

Ми налаштовані рішуче і маємо намір активно боротися і захищати наше підприємство. А це означає, що чекають довгі місяці, а може і роки судових тяжб і розглядів, арешти рахунків, і збої в роботі самого підприємства і багато іншого, що зазвичай відбувається під час рейдерських захоплень.

Ви повинні оцінити для себе всі ризики подальшої співпраці, пам'ятаючи про те, що найчастіше головна мета рейдерів - захопити успішне підприємство, викачати з нього всі ресурси і в кінцевому підсумку зробити банкрутом.

Оскільки наше підприємство має велике соціальне значення в житті міста і області, ми розраховуємо на швидке реагування правоохоронних органів, місцевої влади. Захоплені підприємства є членами європейських та міжнародних бізнес-асоціацій, і ми також розраховуємо на їх допомогу.

Вірю, що всі разом ми зможемо дати відсіч рейдерам, в результаті Дніпромлин і Хлібозавод №10, як і раніше зможуть бути надійними партнерами і постачальниками високоякісної продукції для споживачів регіону », - заявив Вадим Нестеренко.Прем'єр-міністру подарували найбільший кавун Херсонщини

Прем'єр-міністру Денису Шмигалю на Херсонщині, де він перебуває з робочим візитом, вручили найбільший кавун сезону, який важить 27,7 кг. З цього привиду голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв заявив:

"Я хотів би вручити прем'єр-міністру ознаку нашого регіону, яка вирощена на полях Херсонщини – найбільший кавун цього сезону, кавун вагою 27,7 кг з QR-кодом".

За словами Гусєва, за QR-кодом можна перейти на інформаційний портал та познайомитися з туристичними локаціями регіону.

Джерело: greenpost.uaУряд ініціює збільшення площі зрошуваних земель в Україні

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що Україна може зміцнити позиції на світових аграрних ринках, якщо збільшить площу зрошуваних земель, повідомляє прес-служба уряду.

"Зміцнення лідерських позицій України на аграрних ринках у світі можливе за умови збільшення зрошуваних земель. Україна має великий потенціал у розвитку системи зрошуваного землеробства, але наявні потужності використовують лише на 25%. Тому ми маємо нарощувати площі поливу за рахунок модернізації наявних систем зрошення і побудови систем крапельного зрошення", - сказав прем'єр.

Він зазначив, що такі заходи дадуть змогу збільшити врожайність у Херсонській області щонайменше у 2,5 рази, що сприятиме зростанню ВВП і створить нові робочі місця.

"На Херсонщині найкраще зберігся водогосподарський комплекс і зосереджені найбільші площі під крапельним зрошенням. Тому вона може стати зразком у будівництві нових і сучасних систем іригації", - додав Шмигаль.Глибокорозпушувачі LOZOVA MACHINERY - огляд та відгуки

Цього року п'ятирічний ювілей відзначають глибокорозпушувачі LOZOVA MACHINERY - ФРАНК і ГУЛЬДЕН.

Вони вийшли на ринок разом, якраз після надзвичайно посушливої осені  2015 року. Земля просто «скам'яніла» і багато аграріїв перейнялися проблемою оранки та глибокої обробки грунту.

«У нас залишилася ділянка зі стернею ячменю, який не встигли зорати - на ньому просто ламалися плуги. В результаті поле було кинуто. Навесні ж пройшлися глибокорозпушувачем «Франк» на глибину 25 см і посіяли соняшник. «Франк» дуже і дуже виручив», - розповідає Володимир Артеменко, головний інженер господарства «Гарант».

Що це за глибокорозпушувачі? Для чого їх найкраще використовувати? Що кажуть про них аграрії? Розберемося разом.

глубокорыхлители-lozova-machinery_04.jpg

АГРОТЕХНІЧНИЙ ЕФЕКТ - 3-4 РОКИ!
«Наші глибокорозпушувачі призначені для основної глибокої обробки грунту і руйнування плужної підошви для поліпшення ґрунтового водно-повітряного режиму, - зазначає головний конструктор Олексій Гриненко. - Після роботи наших глибокорозпушувачів поліпшується здатність грунту вбирати і пропускати через себе воду з поверхні».

Агрегати обробляють грунт на великій глибині, без обороту пласта, залишаючи на поверхні від 30 до 60% рослинних залишків, що вирішує проблему ерозії грунту, зберігаючи органічний склад і, отже, гарантуючи її довгострокове родючість.

Так функціональні випробування інституту ім. Л. Погорілого показали, що глибокорозпушувачі ГУЛЬДЕН і ФРАНК збільшують водопроникність грунту на 75%, що в рази покращує водно-повітряний стан грунту та його врожайність.

глубокорыхлители-lozova-machinery_01.jpg

«Грунт дійсно дихає. Перевірено на своїй землі », - підкреслив Юрій Сергієнко, директор «Біловодськ-Агро», високо оцінивши роботу глибокорозпушувача.

ЕКОНОМИТЬ ЧАС І ГРОШІ.
Одна з найважливіших переваг при використанні глибокорозпушувачів  LOZOVA MACHINERY - економія ресурсів завдяки продуманій конструкції, технологічного суміщення декількох операцій і можливості застосовувати агрегати в усі періоди польових робіт.

глубокорыхлители-lozova-machinery_02.JPG

«Ми брали (цей) глибокорозпушувач якраз з розрахунку, щоб він не простоював весну і літо. Намагаємося брати багатофункціональні машини. - каже Юрій Степанов (Одеська обл). - І не пошкодували. Дійсно використовуємо два сезони в році, що, вважаю, дуже вигідно. А для нас - зручно».

«НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ»
Як і у всій техніці LOZOVA MACHINERY, в глибокорозпушувача запроваджено принцип «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ». Підшипники і вузли не потребують змащування. У балансир встановлюються біметалічні підшипники ковзання. Шпоровий каток - самоочищається. А робочі органи оснащуються зносостійкими наконечниками HARD-SHELL. Рама і інші елементи агрегату «невбивані». Все це практично виключає технічне обслуговування глибокорозпушувача протягом усього сезону.

глубокорыхлители-lozova-machinery_06.jpg

«Я один з перших покупців ГУЛЬДЕНу, - розповідає Леонід Артеменко, агрофірма «Зорі». - Ганяю його постійно, причому по самим засміченим землям - ну він же якраз тут мені і потрібен. Що скажу - ще не варили і не ремонтував. Накінечники міняв, так, ну це й зрозуміло за стільки років то! А все інше в нормі ».

НАДЗНОСОСТІЙКІ НАКІНЕЧНИКИ HARD-SHELL
Робочі органи ФРАНК і гульден оснащуються долотами з твердосплавними накінечниками, торгової марки HARD-SHELL.

У цих робочих органів збільшений термін служби, що значно знижує експлуатаційні витрати і забезпечує стабільну робочу глибину. Носок швидкозмінний, що в поєднанні з довгим терміном служби, не вимагає часу на заміну і обслуговування. При цьому сама конструкція робочих органів полегшує розпушування грунту, знижує опір ґрунту і вимагає меншого тягового зусилля.

глубокорыхлители-lozova-machinery_05.JPG

«Ви розумієте, що ФРАНК вимагає трактора меншої потужності, і яку економію це дає «на круг»? - каже Олександр Столбовий, директор СП «Колос». - Тисячі і десятки тисяч тільки на паливі, це очевидно. А збільшення ресурсу трактора? А зменшення витрат на масло, на профілактику, на ремонт в кінці кінців? Ось де ще прихована прибуток!»

Випробування і експертизи незалежних інститутів, а також польові роботи в дослідних господарствах показали, що термін служби робочих органів з твердосплавними наконечниками HARD-SHELL збільшений в 3-3,5(!) рази, в порівнянні зі стандартними наконечниками.

ПРУЖИННИЙ ЗАХИСТ
Стандартно глибокорозпушувачі оснащуються зрізними болтами для захисту стійок і рами, але в нових моделях застосовується і пружинний  захист. У разі зіткнення з перешкодами пружинний механізм захищає стійки від зламів, що особливо актуально в умовах складних кам'янистих грунтів. Такий захист підвищує комфорт і зручність експлуатації агрегату, покращує якість грунту, мінімізує простої і знижує витрати на техобслуговування.

глубокорыхлители-lozova-machinery_03.JPG

СИСТЕМА ВНЕСЕННЯ ГРУНУЛІРОВАННИХ ДОБРИВ
Останні пару років, на прохання аграріїв, глибокорозпушувачами LOZOVA MACHINERY можуть комплектуватися системою точного внесення гранульованих добрив під час розпушування (на рівні 150 і 250 мм). Така система отримала масу позитивних відгуків за свою зручність і ефективність. Вона істотно заощаджує добрива, підвищує врожайність і зберігає природний грунтовий баланс.

глубокорыхлители-lozova-machinery_08.jpg

Застосування глибокорозпушувачів LOZOVA MACHINERY ФРАНК і ГУЛЬДЕН зберігає органічний склад грунту, покращує водно-повітряний режим і родючість грунту.Україна масштабними темпами втрачає питну воду

Теґи: 

Україна масштабними темпами втрачає питну прісну воду.

Про це в інтерв'ю УНІАН розповіла президент Професійної асоціації екологів України Людмила Циганок.

За її словами, це серйозна проблема, яка не може не лякати. "Ми бачимо дефіцит питної води, при цьому, не знаємо реальної кількості питної артезіанської води", - зазначила вона.

Еколог повідомила, що артезіанські джерела не пораховані державою. За її словами, в Україні немає жодного фахівця, який би міг сказати: «У нас на найближчі 50-100 років є така-то кількість питної артезіанської води».

"По-перше, потрібно провести моніторинг та зрозуміти поточну ситуацію. По-друге, треба заборонити використовувати унікальні джерела артезіанської води для потреб сільського господарства. Зараз це роблять, бо законом не заборонено. Хоча, на мій погляд, це взагалі недопустима, кримінальна аномалія", - заявила спеціаліст.

Вона наголосила, що для промислових потреб воду можна опріснити, є багато технологій. При цьому вона зазначила, що артезіанська вода в Україні обмежена, тому треба заборонити використовувати цей ресурс для будь-яких потреб, окрім питного водоспоживання.Фермери перекриють траси: посуха вбила врожай, майно - під заставою

Попри те, що Уряд заявляє про  підтримку вітчизняних аграріїв, Всеукраїнський Конгрес Фермерів обіцяє перекрити траси через жахливий стан фермерських господарств, які втратили врожай через посуху і не мають допомоги від держави. Про це ідеться у повідомленні на сайті організації.

Посуха в Бесарабії триває  вже другий рік поспіль і місцеві фермери доведені до відчаю.   Без допомоги Уряду бессарабський фермер не виживе в цьому році.  Аграрії говорять, що для  посівної торік   взяли кредити на добрива, насіння, солярку. Все майно зараз заставлене ще з минулого року, але на них ніхто не звертає уваги.

"До нас приїжджали всі: і Тарас Висоцький (заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства) тричі був сам міністр і губернатор, але результату немає. Приїжджають  і розказують, що немає схеми виплати", - бідкаються аграрії.

За словами аграріїв,  зараз Кабмін пообіцяв їм підготувати програму про компенсацію страхування. В теорії це виглядало б так: страхування буде коштувати 300-400 грн. за гектар і 50% мають компенсувати. Але це мінімум. 

Зараз в регіоні вже загинули від 80% до 100% озимих, тепер продовжують гинути ярові культури. На сьогодні господарства вже залишились без соняшника, проса і кукурудзи.

Голова асоціації фермерів Бесарабії Алла Стоянова розповідає, що ситуація катастрофічна: "Посуха була з 2019 року. Ще з 2018 року аграрії увійшли в кредити для посівної у  2019 р. Очікували, що затягши паски в 2020 році, стануть на  ноги, але потрапили в пастку: виклались на повну, грошей на рахунках немає, склади пусті, в полях все згоріло, орендну плату пайщикам заплатити нема з чого, податки – нема з чого".

На переконання фермерів, можливості допомогти в Уряді є, але бракує розуміння, як вони можуть допомогти. Компенсація – чудовий механізм, але на сьогодні Торгівельна палата не визнає посуху  форсмажором. А без реальної фінпідтримки аграії не виживуть. 

Як відомо, фермери Одещини будуть у суді вибивати допомогу за втрату врожаю.

 

Джерело: greenpost.ua