Поляки створили шоколад із верблюжого молока і привчатимуть до нього Європу

Поляки створили шоколад із верблюжого молока і привчатимуть до нього Європу
Фото: з відкритих джерел

Польська компанія Camel Way пропонує верблюже молоко як більш здорову альтернативу коров’ячому та навіть виготовила з нього шоколад.

«Верблюже молоко підходить для людей з непереносимістю лактози, цукровим діабетом та алергією», — каже Мейтс Зіг, представник компанії Camel Way. Воно також має пробіотичні та імунопідтримуючі властивості.

Окрім того, що це смачно, з нього можна виготовити різноманітні продукти, такі як косметика чи шоколад, додав він.
Компанія закуповує сухе верблюже молоко для експорту на європейські та міжнародні ринки з ферми в Дубаї, що налічує 6 тис. верблюдів.

Оскільки європейські споживачі не дуже знайомі з «супермолоком» верблюдів, вихід на європейський ринок має деякі труднощі.

Важливим аспектом також є те, що «супермолоко» коштує значно дорожче, через його менший вихід.

У той час, як типові молочні корови дають близько 25 л молока щодня ледь не весь рік, верблюди виробляють близько 7 л молока і тільки в період, одразу після пологів.
«Потрібно інформувати споживачів про користь продуктів на основі верблюжого молока, щоби виправдати вищу цінову категорію», — зазначив Мейтс Зіг.

Наразі Camel Way обслуговує Польщу, Великобританію, Австрію та Італію.

Нагадаємо, компанія «АВК Конфекшінері» першою серед українських виробників отримала підтвердження веганства складу і процесу виробництва свого шоколаду від міжнародного експерта – V-Label.

Джерело: newfood.media

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/polyaky-stvoryly-shokolad-iz-verblyuzhogo-moloka-i-pryvchatymut-do-nogo-yevropu
Like
Цікаво
2
Подобається
Сумно
3
Нічого сказати
1