Порт «Ольвія» передали катарській компанії

Порт «Ольвія» передали катарській компанії
Фото: з відкритих джерел

Майно державного підприємства «Стивідорна компанія «Ольвія» і відповідне майно державного підприємства «Адміністрація морських портів України» 1 грудня передано в рамках державно-приватного партнерства на 35 років компанії QTerminals Olvia, що входить до групи QTerminals. 

Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури України у Фейсбуці.

Зазначається, що з 2 грудня 2021 року QTerminals Olvia почне керувати портовими активами, переданими в концесію.

«Сьогодні ми залучаємо в порт “Ольвія” гарантовані інвестиції у розмірі 3,4 млрд грн. Майже половина цих коштів буде спрямована на розбудову порту вже у найближчі 3,5 роки. Тепер один із найперспективніших портів країни отримає нову сучасну інфраструктуру”, – розповів міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Він наголосив, що концесійною угодою передбачено збереження робочих місць для працівників підприємства терміном на 6 років. Також залишається вимога про максимальне залучення для роботи в порту українських громадян.

Щонайменше 80 млн грн буде інвестовано в інфраструктуру Миколаєва. Зокрема, планується будівництво нового тунелю під залізницею у Корабельному районі.

Нагадаємо, 20 серпня 2020 року відбулося підписання договору між Міністерством інфраструктури України, ДП «Адміністрація морських портів України» та катарською компанією QTerminals про передачу в концесію спеціалізованого морського порту «Ольвія», розташованого у Миколаєві. Згідно з договором, катарська компанія упродовж п’яти років інвестує у розвиток порту близько 3,4 млрд грн. Крім цього, не менше 80 млн грн буде вкладено в місцеву інфраструктуру. Всього за 35 років концесії буде залучено до 17,3 млрд грн інвестицій.

Група QTerminals є провідним міжнародним оператором портів і терміналів, який надає послуги з обробки контейнерів, навалювальних та генеральних вантажів, RORO, худоби; послуги офшорного постачання, а також круїзного перевезення.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/port-olviya-peredaly-kompaniyi
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати

  18 Липня

  Реформа рибного господарства та розвиток аквакультури: курс на євроінтеграцію і цифровізацію

  Технології харчування: як новітні розробки та інновації в їжі змінюють наш раціон

  Українське та чеське міністерства аграрної політики домовились про створення платформи для галузевої співпраці

  Ціна закупівлі на тендері в Єгипті знову знизилися завдяки дешевим пропозиціям російської пшениці

  «Нібулон» готовий будувати військові кораблі

  Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві напрацює пільгові програми підтримки аграріїв з прифронтових та деокупованих територій

  Верховна Рада підвищила акцизи на пальне

  Мінагрополітики працює над адаптацією агросектору до змін клімату

  Сокоморсовий завод на Вінниччині продали на аукціоні за 166 тис. грн

  Через спеку прогноз виробництва кукурудзи в Україні знижено до 24 млн т

  БІЛЬШЕ НОВИН