Порт Риги прийняв перший поїзд з українською агропродукцією

Порт Риги прийняв перший поїзд з українською агропродукцією
Фото: з відкритих джерел

До порту Риги прибув і вже розвантажений перший поїзд з українською агропродукцією. Про це повідомляється на сайті Латвійської залізниці.

З України привезли 1423 тонни ріпаку у 54 контейнерах через Каунаський інтермодальний залізничний термінал.

Контейнери були відправлені з України 25 вересня, 8 жовтня вони були перевантажені на платформи SIA LDZ Cargo у Каунасі, а вже 11 жовтня платформи прибули до Ризького порту та почалося розвантаження на універсальному терміналі.

Залізничні перевезення були організовані LDZ Cargo спільно із замовником “LTG Cargo Україна” у рамках договору про співпрацю, укладеного у листопаді 2022 року.

З початку війни термінали Ризького порту активно працювали з перевалки української зернової продукції, але досі вона надходила до порту лише автомобільним транспортом.

“Ми сподіваємося, що ця перша перевірка всього логістичного ланцюжка виявиться успішною, і відтепер ми регулярно прийматимемо поїзди з українським зерном у Ризькому порту”, – прокоментував керівник Ризького порту Ансіс Зельтиньш.

Термінал Ризького порту обладнаний та готовий до приймання зернових контейнерних поїздів з України, має необхідні технології для обробки контейнерів, а також склади та інфраструктуру для зберігання та навантаження вантажів.

“Попри новий вид перевалки, всі роботи були виконані в найкоротші терміни. Можливості термінала також дозволили перевізнику виконати головну вимогу — швидко звільнити залізничні платформи, щоб їх можна було використовувати для нових відправлень”, – уточнив керівник відділу гуртових складів порту Едгарс Рудзітіс.

Джерело: LIGA.Бізнес

Перегляди: 8
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/port-rygy-pryjnyav-pershyj-poyizd-z-ukrayinskoyu-agroprodukcziyeyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати