Ренійський елеватор планує збудувати нові виробничі потужності для перевалки рослинних олій та зберігання зерна

Ренійський елеватор планує збудувати нові виробничі потужності для перевалки рослинних олій та зберігання зерна
Фото: з відкритих джерел

Товариство з додатковою відповідальністю (ТДВ) «Ренійський елеватор» звернулося до Ренійської міської ради з проханням дозволити розробку нового детального плану території земельної ділянки площею 2,97 га.

 За словами головного архітектора Ренійської громади, начальника відділу містобудування та архітектури апарату виконкому міськради Світлани Грабовської, розширення території потрібне підприємству для реконструкції та будівництва додаткових виробничих потужностей у зв’язку з різким збільшенням зернових вантажопотоків на дунайському напрямку, у тому числі в порту Рені.

Нам вдалося з’ясувати, що саме має розвивати Ренійський елеватор на своїй території. Згідно з офіційною інформацією виконкому Ренійської міськради, головні виробничі плани ТДВ – це реконструкція цілісного майнового комплексу підприємства для організації та здійснення перевалки рослинних олій. Крім того, елеватор планує збудувати 6 металевих ємностей для зберігання зерна, кожна з яких здатна вмістити 1892 кубометри вантажів. Ці ємності будуть оснащені вантажно-розвантажувальними транспортними лініями.

Відповідно до чинних архітектурно-будівельних норм, підприємство також виконає ландшафтну організацію території в межах населеного пункту (міста Рені). Усі ці заходи мають призвести до збільшення обсягів зберігання вантажів та зростання вантажопотоків через елеватор, покращити технічне оснащення та інфраструктуру підприємства загалом.

У зв’язку з цим виконком Ренійської міськради вже опублікував Заяву про стратегічну екологічну оцінку щодо документа державного планування. Це є частиною обов’язкової процедури підготовки детального плану території для розширення виробничої діяльності. У заяві передбачено аналіз усіх можливих наслідків реалізації нового детального плану території (зокрема, наслідків для ґрунту, атмосфери, водних та біологічних ресурсів, здоров’я людей, а також транскордонних наслідків тощо).

Нагадаємо, що окремою проблемою, яка виникла на шляху розширення Ренійського елеватора, є необхідність реконструкції залізничних та автомобільних колій у точці їхнього перетину на автотрасі Рені – Ізмаїл. Оскільки ця точка знаходиться в безпосередній близькості від елеватора, Ренійська міськрада звернулася до керівництва Одеської залізниці з проханням перенести діючий залізничний переїзд, що дозволить поліпшити схему руху великовантажного автотранспорту (насамперед фур із зерном).

Однак, як заявив міський голова Ренійської громади Ігор Плєхов, ні місцева влада, ні Ізмаїльська районна військова адміністрація поки що не можуть знайти порозуміння з цього питання на рівні «Укрзалізниці».

Джерело: yug.today

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/renijskyj-elevator-planuye-zbuduvaty-novi-vyrobnychi-potuzhnosti-dlya-perevalky-roslynnyh-olij-ta-zberigannya-zerna
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
Нічого сказати