Що буде з цінами на овочі борщового набору

Що буде з цінами на овочі борщового набору
Фото: з відкритих джерел

В Україні ціни на моркву, буряк і капусту продовжать рости.

Про це в коментарі ГолосUA повідомив глава Союзу українського селянства Іван Томич.

«Морква, капуста, буряк подорожчають в порівнянні з минулим роком. Наскільки ці овочі подорожчають, сказати складно, так як урожай ще не зібраний. Однак ці овочі не будуть рекордно дорожчати. Що стосується картоплі, то тут дуже різні прогнози. Від абсурдних до реалістичних щодо цінової політики та врожаю», – сказав Іван Томич.

За його словами, урожай картоплі в цьому році на 20-25% по всій країні вище, ніж в минулому. «Оскільки картоплю вирощують приватні господарства, то вони є домінуючими на ринку.

“Виходячи з того, що урожай в цьому році краще, на сьогоднішній день ціни за кілограм картоплі складають 6-9 гривень. Це у порівнянні з минулим роком не висока ціна. Вартість картоплі буде залишатися невисокою, з невеликим зростанням до кінця поточного року. Після нового року складно спрогнозувати, так як існує цілий ряд факторів. Наприклад, дуже багато пошкодженого картоплі в приватних сільськогосподарських угіддях, а умови для його зберігання дотримувати не будуть. Картоплі товарного вигляду на ринку залишився невеликий відсоток. Це може вплинути на зростання цін в 2022 році. А ось до кінця 2021 року вартість картоплі буде стабільною », – резюмував Іван Томич.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/shho-bude-z-czinamy-na-ovochi-borshhovogo
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати