Сівалка Spirit: завжди більше й краще, ніж ви очікуєте

Сівалка Spirit: завжди більше й краще, ніж ви очікуєте
Фото: з відкритих джерел

Звести до мінімуму часовий розрив між технологічними операціями можна двома способами — за допомогою чіткої організації праці під час посівної кампанії та за використання багатофункціональних посівних комплексів, які у своєму складі мають декілька технологічних секцій.

Пневматичні посівні комплекси Spirit виробництва компанії Väderstad для сівби зернових культур — це універсальні агрегати з високою продуктивністю, які ефективно працюють в умовах традиційного та мінімального обробітку ґрунту. В них втілено інноваційні рішення, які підвищують точність і спрощують виконання робіт на полі.

Посівні комплекси Spirit із шириною захвату від 3,0 до 9,0 метрів  дають змогу обрати собі надійного помічника, незалежно від розміру вашого господарства.

Точне закладання насіння у ґрунт здійснюється за допомогою дводискових сошників великого діаметру (380 мм).

Для того, щоб адаптуватися до різних умов ґрунту, за допомогою гідросистеми тиск на сошник (до 80 кг) можна змінювати безпосередньо з кабіни трактора під час роботи. Спеціальне кріплення системи амортизації TriForce подвоює хід підвіски сошників порівняно з чотириточковою гумовою амортизацією. Cистема дає змогу здійснювати ідеальне закладання насіння за складного рельєфу.

Також слід зауважити, що посівний комплекс оснащено системою активного притискання сошників. Датчики гідравлічної системи сівалки моментально визначають зміни рельєфу поля або структури ґрунту, а спеціально розроблені клапани компенсують тиск. Це завжди тримає тиск сошника на встановленому значенні, незалежно від зовнішніх умов. Результатом є висока точність сівби на горбистій місцевості або на різних типах ґрунтів.

Продумана до дрібниць конструкція та втілені інновації Spirit забезпечують продуктивну та точну роботу. Це саме той результат (і навіть більше), на який ви розраховуєте!

Перегляди: 0
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/sivalka-spirit-zavzhdy-bilshe-j-krashhe-nizh-vy-ochikuyete
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати