Стартап культивує у лабораторії ягоди. Рослини більше не потрібні

Стартап культивує у лабораторії ягоди. Рослини більше не потрібні
Фото: Nutri-Tech Start-up Novella Debuts New Line of Whole-Cell Cultivated Berry Phytonutrients

У той час коли на ринку у вільному доступі з’являється перше культивоване м’ясо, а інноваційні компанії оголошують про розширення потужностей, ізраїльський нутрітех-стартап Novella за тією ж самою технологією відтворює у лабораторії ягоди.

Novella знаходиться на ранніх стадіях розробки ягідних сумішей. За допомогою  «нової технології точного контролю середовища» компанії вдається відтворювати цілі клітини ягід.

Переваги ягід для здоров’я — це їх антиоксидантна здатність і загальні властивості оздоровлення. Маючи це на увазі, Novella знайшла спосіб тіж поживні речовини, але без необхідності використовувати всю рослину.

Стартап має грандіозні плани запровадити абсолютно новий канал постачання інноваційного продукту.

«Ми зрозуміли, що вам не потрібна ціла рослина чи цілий плід, вам потрібна лише певна частина», — говорить Ітай Дана, співзасновник Novella. 

По суті, компанія перевіряє різні тканини ягідної рослини, шукає найвищу концентрацію поживних речовин, екстрагує їх і врешті-решт отримує продукт, який «на 100% складається з клітин рослин або ягід, без будь-яких інших відходів». 

Кінцевим результатом є порошок, який легко засвоюється організмом. Novella планує продавати цей продукт іншим гравцям у сегменті нутрицевтики. 

Джерело: newfood.media

Перегляди: 4
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/startap-kultyvuye-u-laboratoriyi-yagody-roslyny-bilshe-ne-potribni
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати