Стартап розробив макарони для схуднення із рідкої японської рослини

Стартап розробив макарони для схуднення із рідкої японської рослини
Фото: з відкритих джерел

Нідерландська компанія Сlean Foods створює унікальні макарони під брендом RawPasta, які містять всього 6 калорій на 100 грамів.

У продукті немає жиру, глютену чи цукру, лише – корінь японської рослини конжаку (її ще називають конняку, «диявольський язик», «лілія вуду», «зміїна пальма» або «слонячий ям»), яка росте на висоті 5000 над рівнем моря.

Корінь конжаку або “слонячого яму” в основному складається з унікальної клітковини під назвою глюкоманнан. Ця клітковина зв’язує воду у 1000 разів більше своєї ваги, тому дуже насичує, якщо її вживати в їжу. 

RawPasta вже зварена, її потрібно лише розігріти протягом 2 хвилин на сковороді або в мікрохвильовій печі. До готових макаронів можна додати приправи та зелень.

У компанії говорять, що вживання пасти зі “слонячого яму” дає відчуття повного шлунку, адже глюкоманнан розширюється і заповнює більше місця. В результаті споживач не почувається голодним, рідше хоче споживати висококалорійну їжу, а отже швидше худне.

До речі, макарони із конжаку отримали офіційне підтвердження EFSA щодо можливості застосування для здорового схуднення під час дієти з обмеженим споживанням енергії. 

Зокрема, було доведено, якщо з’їдаючи 33 грами макаронів 3 рази на день і випиваючи достатньо води, можна дійсно отримати позитивний ефект для організму.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 8
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/startap-rozrobyv-makarony-dlya-shudnennya-iz-ridkoyi-yaponskoyi-roslyny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати