У Чорнобаївці виявили масовий мор птахів – наслідок російської агресії

У Чорнобаївці виявили масовий мор птахів – наслідок російської агресії
Фото: з відкритих джерел

Херсонська обласна прокуратура розслідує масовий мор птахів в смт Чорнобаївка Херсонської області, що виник внаслідок російської агресії. Про це повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора.

Слідчі з’ясували, що у березні 2022 року російські війська здійснили масований обстріл, внаслідок атаки без електропостачання залишилася одна з найбільших та найсучасніших місцевих птахофабрик. До 24 лютого підприємство налічувало понад 4 млн птахів.

“Через окупацію підприємство не мало можливості годувати птахів та підтримувати санітарний режим, у результаті чого загинула переважна більшість курей”, — підкреслили в генпрокуратурі.

Правоохоронці провели на підприємстві слідчі дії, адже через ситуацію, що склалася, могло відбутися бактеріальне зараження значної території.

В результаті на території птахофабрики виявлено місце захоронення загиблої птиці — котлован глибиною близько 3 м площею 1880 м кв. Частина загиблих курей знаходиться у пташниках.

“Під час огляду відібрано зразки для з’ясування впливу цієї події на навколишнє природнє середовище. Наразі прокуратурою ініційовано проведення необхідних досліджень. Досудове розслідування триває”, — додали в генпрокуратурі.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-chornobayivczi-vyyavyly-masovyj-mor-ptahiv-naslidok-rosijskoyi-agresiyi
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати
1