У Верховній Раді пропонують заборонити вивозити за кордон коноплю, яка буде вирощуватися в Україні

У Верховній Раді пропонують заборонити вивозити за кордон коноплю, яка буде вирощуватися в Україні
Фото: з відкритих джерел

Депутатка Верховної Ради Оксана Дмитрієва (міжфракційне об’єднання “Розумна політика”) виступає за заборону експорту конопель, які будуть вирощуватися в Україні.

Про це вона сказала Українським Новинам.

“Щодо гарантій, що канабіс, який вирощуватиметься в Україні, піде саме для власного виробництва всередині країни – в проекті закону (про легалізацію медканабісу) немає жодного слова. Тому ми з колегами уже готуємо правки, щоб заборонити вивезення сировини з України, щоб вирощувати лише для потреб наших пацієнтів, і не перетворити Україну на сировинний придаток для вирощування конопель”, – повідомила вона.

На її думку, є ризики, що медканабіс може піти “на ліво”, а не пацієнтам, які його потребують для терапії.

Дмітрієва вважає, що потрібно прорахувати всі ризики і дати всі необхідні інструменти для того, щоб продукт, який вирощується в Україні, не пішов на експорт.

Вона впевнена, що трьох місяців для підготовки нормативної бази, як прописано в законопроєкті, недостатньо, а потрібно мінімум півроку.

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-verhovnij-radi-proponuyut-zaboronyty-vyvozyty-za-kordon-konoplyu-yaka-bude-vyroshhuvatysya-v-ukrayini
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати