У Вінницькому офісі Тайтен Машинері Україна пройшов День відкритих дверей 

У Вінницькому офісі Тайтен Машинері Україна пройшов День відкритих дверей 
Фото: з відкритих джерел

Працювати ефективніше з нижчими витратами та кращим результатом –основна мета кожного аграрія! Компанія Тайтен Машинері Україна провела День відкритих дверей в Дилерському центрі Вінниці, презентувавши інструменти, які можуть принести додатковий прибуток в сезоні 2023. Основний акцент зробили на новинках для точного землеробства та перевагах самохідної техніки Case IH. Також розповіли про доступні та ефективні причіпні агрегати брендів KUHN і BEDNAR, які мають широку лінійку техніки, здатної задовольнити потреби найскладніших ґрунтів. Також презентувалиреволюційні дрони-обприскувачі XAG V40, які компанія представляє з 2022 року як офіційний дилерXAG Україна.


 «Спілкування та співпраця –основа ефективної роботи» –такою фразою розпочав захід Дмитро Баранов, керівник відділу продажів сільськогосподарської техніки Тайтен Машинері Україна.– Ми працюємо, щоб український аграріймав відповіді на запитання та якісну техніку для виконання завдань будь-якої складності. Сьогодні ми проводимо технічні презентаціїй, дуже хотіли б почути відгуки від вас – аграріїв-практиків. Я завжди відкритий до структурного обговорення будь-яких питань. Будемо раді співпраці!».

Захід складався з двох частин – презентації та обговорення особливостей техніки безпосередньо на демонстраційному майданчику.

На майданчику аграрії ознайомилися із перевагами польового комп’ютера управління сільгоспмашинами – Raven Viper 4, який може бути встановлений на обприскувачах Case IH Patriot з заводу та закриває всі задачі з точного землеробства. На майданчику була представлена лінійка самохідних обприскувачів Case IH Patriot, причіпні обприскувачі моделі Top Air від американського виробника Unverferth, а також причіпний обприскувач KUHN METRIS. Вся техніка в наявності готова до відвантаження та налаштування для роботи у найкоротший термін.   
 

Для малого та середнього агробізнесу були представлені трактори CASE IH FARMALL 110 та MAXXUM, потужністю від 125 к.с  до 150 к.с., розкриті особливості роботи їх трансмісії, які дозволяють зменшити вплив людського фактору на витрату пального та ефективність роботи.
 

Особлива увага була прикута до флагманського комбайну Case IH 250 серії, який завдяки системі автоматизованого збирання врожаю AFS Harvest Command задає новий стандарт продуктивності та бережного обмолоту. Всі комбайни, вироблені для України, постачаються зі збільшеним зерновим бункером місткістю 14 400 л.

Разом з тяговою та зернозбиральною технікою були презентовані ґрунтообробні й посівні агрегати: передпосівний комплекс BEDNAR SWIFTER, сівалка BEDNAR OMEGA та сівалки KUHN ESPERO, PLANTER, MAXIMA й причіпний обприскувач METRIS 4102.

Довідка:
Тайтен Машинері Україна є офіційним дилером брендів-виробників сільськогосподарської техніки CASE IH, BEDNAR та KUHN, які представляє у таких регіонах: 

CASE IH: Київська, Житомирська, Чернігівська, Вінницька, Рівненська, Волинська, Одеська, Харківська, Сумська області.

KUHN: Житомирська, Рівненська, Волинська, Львівська, Хмельницька, Тернопільська, Івано-Франківська, Закарпатська області.

BEDNAR: по всій території України.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-vinnyczkomu-ofisi-tajten-mashyneri-ukrayina-projshov-den-vidkrytyh-dverej
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  21 Липня

  Казахстан стає головним постачальником твердої пшениці в ЄС

  Мінагрополітики та учасники зернового ринку підписали Меморандум про взаєморозуміння

  Холдинг Фірташа збудував на Рівнеазоті власну генерацію: покриває 40% потреб

  Лохина вже дешевша за малину – чому преміальна ягода б’є цінові антирекорди в Україні?

  20 Липня

  В Україні вже намолочено понад 15 мільйонів тонн зернових та олійних

  Зерновий посівний комплекс Spirit: високопродуктивне дозування насіння

  Ціни на овочі впали: скільки коштують картопля, цибуля, морква та капуста

  19 Липня

  Реформа меліорації – важливий напрямок для успішного розвитку агросектору

  У Великій Британії зʼявиться корм для тварин з мʼясом, вирощеним у лабораторії

  Світові ціни на зернові культури знизились до найнижчого рівня з 2020 року

  БІЛЬШЕ НОВИН