У ВР створять ТСК з викриття земельних махінацій та повернення ділянок державі

У ВР створять ТСК з викриття земельних махінацій та повернення ділянок державі
Фото: Arable land

У парламенті ініціюють створення тимчасово-слідчої комісія (ТСК) з метою з`ясування фактів привласнення чи незаконної приватизації державних земель.

Про це розповів голова підкомітету з питань ціноутворення та розвитку зовнішньоекономічної діяльності в агропромисловому комплексі Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Андрій Богданець.

Він нагадав, що з 2003 року по теперішній час до територіальних громад було передано 1,7 млн га державних земель. Очікується, що ще близько 2 млн га передадуть до ОТГ.

«А 5 млн га земель, які також повинні бути передано громадам, знаходяться невідомо де. Ці 5 млн га ніхто не може знайти й це є найбільшим рейдерством», – зауважив Андрій Богданець.

За його словами, у парламент буде подан проєкт постанови щодо створення ТСК щодо встановлення осіб, які передали через механізми безоплатної приватизації у приватні руки державні землі та з метою повернення ділянок у власність України.

Джерело: agrotimes.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-vr-stvoryat-tsk-z-vykryttya-zemelnyh-mahinaczij-ta-povernennya-dilyanok-derzhavi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати
1