Україна та Франція активізують співробітництво в аграрній сфері

Україна та Франція активізують співробітництво в аграрній сфері
Фото: з відкритих джерел

Відбулося п’яте засідання Українсько-Французької робочої групи з питань сільського господарства, на якому обговорили перспективи та пріоритетні напрями українсько-французького співробітництва в аграрній сфері.

Українську частину очолив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький. Участь у засіданні також взяли представники Міністерства економіки України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів, «Укрвинпром», «Укроліяпром» та представники наукових кіл.

Голова Французької частини Робочої групи − Генеральний директор Генерального управління економічної та екологічної ефективності підприємств (DGPE) Міністерства сільського господарства та продовольства Франції Валері Метріш-Ерке.   

Тарас Висоцький відмітив, що незважаючи на тривалу паузу, пов’язану із пандемією Covid-19, Українська сторона готова до активізації співпраці в сфері сільського господарства.

Однією з ключових сфер співпраці для обох держав є виноградно-виноробна галузь. Сторони відмітили позитивну динаміку розвитку співпраці на регіональному рівні завдяки організації навчань та тематичних виставок. Французька сторона підтримує Україну продовжувати докладати зусилля щодо захисту географічних зазначень.

Окрім того, Українська сторона ознайомила колег із перебігом реформування земельних відносин та представила план дій щодо реалізації стратегії зрошення на період до 2030 року. Натомість Французька сторона представила свою систему управління земельними ресурсами.

В рамках засідання також обговорено поточний стан співробітництва у сферах, що становлять взаємний інтерес, серед таких: співпраця в галузі тваринництва, санітарні та фітосанітарні заходи, а також сільський розвиток.

За результатами засідання Сторони підписали Спільну заяву.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayina-ta-francziya-aktyvizuyut-spivrobitnycztvo-v-agrarnij-sferi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати