Україна випереджає Канаду за рівнем розвитку агротехнологій, – Довбенко

Україна випереджає Канаду за рівнем розвитку агротехнологій, – Довбенко
Фото: з відкритих джерел

Україна традиційно показує високі результати в сільськогосподарському секторі. Станом на сьогодні ми вже випереджаємо Канаду за рівнем розвитку агротехнологій.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна заявив керуючий партнер Evris Invest Андрій Довбенко.

“До Америки ми ще багато в чому не дійшли, але Канаду за рівнем розвитку агротехнологій в країні вже обігнали. Відповідно, у нас країна велика, землі багато. Є якісь проблеми зі зміною клімату, з вологою, але вони все вирішувані. І якщо подивитися, як в Арізоні американці вирощують – нам дуже пощастило. У них все на поливі, і весь полив практично виходить з підземного джерела, що коштує космічних грошей. Нам поки доводиться працювати з чимось простішим”, – вважає Довбенко.

Однак, на його думку, на ефективність агросектора заведено дивитися в розрізі 10 років – з яких, як правило, три поганих, три хороших, чотири середніх.

“Щодо перспектив, в цьому випадку все досить однозначно. Населення у світі стає більше. Так, з’являються також якісь нові технології, але в таких великих промислових масштабах робити їжу іншим способом, крім як просто вирощувати, я не бачу можливості в найближчому майбутньому”, – наголосив експерт.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayina-vyperedzhaye-kanadu-za-rivnem-rozvytku-agrotehnologij-dovbenko
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати