Українська курятина готує прорив на світових ринках

Українська курятина готує прорив на світових ринках

Про це УНН заявив директор Асоціації птахівників України Сергій Карпенко.

“Україна поступово буде збільшувати свою присутність на експортних ринках, відповідні заходи для цього постійно здійснюються. Зокрема це стосується таких країн як КНР, Канада, США, ПАР, Корея, Мексика, Японія, Сінгапур та інші”, – підкреслив він.

Вагомий вклад у просування України на міжнародні ринки забезпечує компанія МХП (Миронівський хлібопродукт), яка розширює свої потужності не тільки в Україні, але й за її межами, каже експерт.

“Позиції МХП в якості глобального гравця на ринку м’яса птиці посилюватимуться. Зокрема, через придбання МХП словацької компанії “Perutnina Ptuj”. Це – стратегічний крок, який розширить діяльність компанії, збільшить присутність її продукції у Балканських країнах та західноєвропейських країнах”, – переконаний Карпенко.

Ріст внутрішнього виробництва м’яса птиці також зростатиме, продовжив експерт. Він додасть 6-7% у 2019 році. А курятина залишатиметься найулюбленішим видом м’яса в Україні через цінову доступність, вважає Карпенко.

“З початку року, споживчі ціни на м’ясо птиці зросли лише на 7%, що найменше серед усіх видів м’яса. За найоптимістичнішими прогнозами, ріст споживчих цін в наступному році може становити 8-10%”, – наголосив він.

Нагадаємо, що Україна піднялася у світовому рейтингу експортерів курятини на 6-те місце, обійшовши Росію та Канаду.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinska-kuryatyna-hotuye-proryv-na-svitovyh-rynkah
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати