Українські аграрії вже посіяли 4,7 млн га ярих зернових та зернобобових культур

Українські аграрії вже посіяли 4,7 млн га ярих зернових та зернобобових культур
Фото: з відкритих джерел

Українські сільгоспвиробники на контрольованій Україною території станом на 19 травня 2023 року вже посіяли понад 4 млн 693 тис. га  ярих зернових та зернобобових культур.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Зазначається, що за минулий тиждень українські аграрії засіяли 1 млн 105,6 тис. га зернових та зернобобових культур, з яких 1 млн га кукурудзи.  У лідерах – аграрії Полтавщини, які засіяли 155,1 тис. га.

Всього наразі вже посіяно 4 млн 693 тис. га зернових та зернобобових культур, зокрема:

  • ярої пшениці – 256,9 тис. га;
  •  ярого ячменю – 759,6 тис. га;
  •  гороху – 132,7 тис. га;
  •  вівса – 143,1 тис. га;
  •  кукурудзи – 3 млн 266,0 тис. га;
  •  гречки – 43,3 тис. га;
  •  проса – 24,7 тис. га;
  •  інших зернових та зернобобових – 66,6 тис. га.

Крім того, сівба цукрових буряків завершується, наразі її проведено на площі 207,4 тис. га. Соняшник засіяли на площі 3 965,9 тис. га. У лідерах за минулий тиждень сільгосптоваровиробники Кіровоградщини – 215 тис. га.

Сівбу сої проведено на площі 1 260,9 тис. га, найбільше за останні сім днів на Житомирщині – 77,3 тис. га.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinski-agrariyi-vzhe-posiyaly-47-mln-ga-yaryh-zernovyh-ta-zernobobovyh-kultur
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
3