Українські виробникам курятини відкрився новий експортний ринок

Українські виробникам курятини відкрився новий експортний ринок
Фото: з відкритих джерел

Держпродспроживслужбою в тісній співпраці з МЗС відкрито новий ринок для збуту продуктів українського виробництва, а саме м’яса птиці та продуктів з нього до Держави Кувейт.

Відповідна форма міжнародного сертифікату оприлюднена на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в рубриці «Міжнародне співробітництво», в розділі «Ветеринарія та безпечність», в підрозділі «Сертифікати на експорт з України».

Разом з цим повідомляємо, що із переліком обов’язкових документів, що мають супроводжувати вантаж при експорті м’яса птиці та продуктів із м’яса птиці до Держави Кувейт можна ознайомитись на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в розділі «Вимоги країн світу».

Держпродспоживслужба звертає увагу операторів ринку – відповідальність за безпечність харчових продуктів та їх відповідність до вимог країни призначення несе суб’єкт господарювання, а державний нагляд і контроль – в межах функцій та компетенцій Держпродспоживслужби.

Нагадуємо, що першим кроком для здійснення експорту харчових продуктів є запит оператора ринку до територіального органу Держпродспоживслужби за місцем розташування потужностей.

Перегляди: 19
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinski-vyrobnykam-kuryatyny-vidkryvsya-novyj-eksportnyj-rynok
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати