Уряд призначив нового очільника державного агрогіганта

Уряд призначив нового очільника державного агрогіганта
Фото: з відкритих джерел

Виконання обов’язків голови правління акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» покладено на Василя Коваленка. Таке рішення прийнято Міністерством економіки України від 15.09.2021 №33-п. Про це повідомила пресслужба ДПЗКУ.

Василь Коваленко очолював корпорацію у період з травня 2020 по листопад 2020 року.

На посаді в.о. голови правління ініціював процес розгляду питання реструктуризації китайського кредиту перед Урядом України, виступав за активну підтримку та співпрацю з вітчизняними сільгоспвиробниками. З 2018 року по теперішній час Василь Коваленко – заступник голови правління АТ «ДПЗКУ».

Попередній в.о. голови правління Андрій Власенко звільнений від виконання обов’язків голови правління наказом Міністерства економіки України від 15.09.2021 р. №32-п.

Як повідомлялося раніше, Нацпполція встановила, що службові особи “ДПЗКУ” вчинили розтрату майна корпорації шляхом проведення експортних операцій зернових на підконтрольні компанії-нерезиденти за заниженою вартістю і без здійснення попередньої оплати.

13 серпня Нацполіція затримала Власенко при спробі втечі з України в аеропорту “Жуляни”, коли він намагався вилетіти з країни. Разом з Власенко затримали і його спільника.

Також, повідомлялося, що виконуючому обов’язки голови правління “ДПЗКУ”, Андрію Власенку, якого підозрюють у розкраданні 71 млн грн, обрали запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту з обов’язком носити електронний браслет. Таке рішення Печерський райсуд Києва ухвалив 16 серпня.

За даними офіційного слідства, Власенко був ініціатором укладення договору з компанією “Транссервіс 2008” вартістю 71 млн грн через, нібито, неспроможність філій “ДПЗКУ” надати аналогічні послуги самостійно.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/uryad-pryznachyv-novogo-ochilnyka-derzhavnogo-agrogiganta
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати