В Україні дорожчають тепличні огірки: які ціни

В Україні дорожчають тепличні огірки: які ціни
Фото: з відкритих джерел

Тепличні комбінати України цього тижня знову підвищили відпускні ціни на огірки. Про це повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Зазначається, що тільки з початку поточного тижня ціна на тепличний огірок в Україні зросла в середньому на 23%, і сьогодні стаціонарні комбінати пропонують до продажу продукцію по 20-25 грн/кг.

Чергове подорожчання у цьому сегменті виробники пояснюють обмеженою пропозицією тепличного огірка на ринку, оскільки реалізацію цієї продукції на сьогоднішній день ведуть лише поодинокі українські комбінати.

При цьому продавці відзначають високий попит на огірок у розпал сезону, тоді як пропозиція цієї продукції з місцевих господарств залишається дуже обмеженою.

“За словами самих виробників, різкі температурні перепади спровокували поширення хвороб огірка, що призводить до зниження вибірок у стаціонарних тепличних комбінатах. Зараз цю ситуацію посилюють спека та посуха”, – зауважують аналітики.

Вони додають, що українські фермери також повідомляли про скорочення виробництва огірка відкритого ґрунту цього року через проблеми з поливом.

Аналітики підкреслюють, що на сьогоднішній день тепличний огірок в Україні вже коштує в середньому на 33% дорожче, ніж у середині серпня минулого року.

“Але ключові гравці ринку вважають це подорожчання тимчасовим явищем і сходяться на думку, що відпускні ціни на тепличні огірки почнуть знижуватися, як тільки більшість стаціонарних комбінатів вийдуть на повну потужність”, – підсумовують аналітики.

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-dorozhchayut-teplychni-ogirky-yaki-cziny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати