В Україні дорожчають томати

В Україні дорожчають томати
Фото: з відкритих джерел

Українські тепличні комбінати отримали можливість вкотре підвищити ціни на томати, повідомляють аналітики проекту EastFruit. Як відзначають самі виробники, підвищення цін викликано, насамперед, підвищеним попитом на тлі скорочення пропозиції тепличного томату: зниження середньодобових температур та скорочення світлового дня згубно позначилися на процесі дозрівання тепличної продукції, у зв’язку з чим вибірки у тепличних комбінатах різко скоротилися.

Сьогодні українські тепличні комбінати пропонують томат по 30-40 грн/кг ($0,82-1,09/кг), що в середньому на 41% дорожче, ніж наприкінці минулого тижня. За словами представників тепличних комбінатів, погіршення погодних умов на більшій частині території країни спричинило уповільнення дозрівання томату. Таким чином, пропозиція даної продукції помітно знижується, що на тлі активного попиту дає можливість виробникам щодня підвищувати відпускні ціни в даному сегменті.

Зазначимо, що на сьогоднішній день відпускні ціни на тепличний томат в Україні вже в середньому на 39% вищі, ніж на початку вересня 2021 року. При цьому гравці ринку не виключають подальшого зростання цін у даному сегменті за умови збереження поточних темпів збуту даної продукції.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-dorozhchayut-tomaty-2
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1