В Україні зросли ціни на борошно та хліб

В Україні зросли ціни на борошно та хліб
Фото: з відкритих джерел

Минулого сезону українські аграрії зібрали достатню кількість зернових. У країні сформовано суттєві запаси пшениці для потреб. Попри це ціни на борошно та хліб у країні продовжують зростати.

Про це пише “Хвиля” з посиланням на дані порталу “Мінфін”.

Ціни на борошно

Середня ціна кілограма борошна на початку лютого порівняно із середньою ціною у січні зросла. Так, минулого місяця борошно можна було купити по 21,45 грн/кг, а в лютому ціна зросла до 21,73 грн/кг.

Зазначимо, що вартість борошна в Україні після різкого стрибка на початку весни знизилася до листопада, проте вже у грудні ціни поповзли нагору.

Ціни на пшеничний хліб

Вартість пшеничного батону цілого вагою 650 грам у лютому також трохи зросла. Середня ціна зросла з 32,08 грн. до 32,10 грн. Більше за місяць подорожчав нарізний пшеничний хліб вагою 600 грам – з 31,90 грн. у січні до 32,96 грн. на початок лютого.

Ціни на житній хліб

Хліб житній “Столичний” вагою 900 грамів за місяць подорожчав на кілька копійок – ціна зросла з 36,24 грн. до 36,28 грн. Також дорожчим у лютому став хліб “Бородінівський” вагою 300 грам – ціна зросла з 28,23 грн. до 28,90 грн.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-zrosly-cziny-na-boroshno-ta-hlib
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати