Вчені створили костюм, у якому власник вирощує собі обід теплом свого тіла

Вчені створили костюм, у якому власник вирощує собі обід теплом свого тіла
Фото: з відкритих джерел

Дослідник з австралійського Університету Квінсленда Павел Лієпінс розробив костюм Inxect Suit – екосистему, яка передбачає вирощування борошняних черв’яків на теплі людського тіла.

Костюм виготовлений із пластику з низьким вмістом вуглецю та має спереду куполоподібний тераріум з борошняними черв’яками. Коли власник костюму рухається, резервуар підігрівається теплом, щоб забезпечити оптимальні умови життя для черв’яків. Харчами для останніх виступає токсичний пластик.

Inxect Suit є частиною ширшого проекту Inxect. Учасники проекту планують розвивати ідеї та функціональні можливості костюма і втілювати їх у значно більших проектах.

«Під час розробки проекту я виявив, що борошняні черв’яки можуть їсти та перетравлювати пластик, маючи величезний потенціал для використання людиною. Кінцевим результатом став Костюм Inxect», — каже Лієпінс.

«Проект був складним з точки зору розробки зручного пристрою не лише для потреб людини, але й для борошних черв’яків», — продовжує науковець.

Костюм є своєрідною системою утилізації відходів і збору білка. У кінцевому результаті з черв’яків, які вирощуються у костюмі, можна створити харчові продукти, придатні для споживання людьми.

Джерело: newfood.media

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vcheni-stvoryly-kostyum-u-yakomu-vlasnyk-vyroshhuye-sobi-obid-teplom-svogo-tila
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати