Водії обирають інші напрямки: на ще одному пункті пропуску утворилася черга з вантажівок

Водії обирають інші напрямки: на ще одному пункті пропуску утворилася черга з вантажівок
Фото: з відкритих джерел

Навпроти ще одного пункту пропуску спостерігається скупчення вантажівок, оскільки водії обирають інші напрямки через блокаду польських перевізників, за напрямком “Шегині” перебувало близько 1100 автомобілів, повідомив речник Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Андрій Демченко.

Він зазначив, що на українсько-польському кордоні в напрямку трьох пунктів пропуску – “Ягодин-Дорогуськ”, “Краківець-Корчова”, “Рава-Руська-Хребене”, – як і раніше, спостерігаються черги у зв’язку з діями польських перевізників.

За інформацією відомства, найбільша кількість транспортних засобів на кордоні в напрямку пункту пропуску “Ягодин” – близько 1300 вантажівок, а також по 500 вантажних автомобілів у напрямках ПП “Краківець” і “Рава-Руська”.

“Звісно, водії обирають для себе через дії польських перевізників й інші напрямки, тому ми бачимо ще навпроти одного пункту пропуску певне скупчення вантажівок. З польського боку, які очікують на перетин кордону в Україну, це у напрямку пункту пропуску “Шегині”. І там станом на ранок перебувало близько 1100 автомобілів, які повільно, але все ж таки рухаються в напрямку України”, – повідомив Демченко.

За його словами, минулої доби через пункт пропуску “Шегині” прослідувало близько 300 вантажних транспортних засобів на в’їзд в Україну.

Як повідомлялося, польські перевізники 6 листопада розпочали блокаду руху вантажного транспорту трьох пунктів пропуску “Корчова – Краківець”, “Хребене – Рава-Руська” та “Дорогуськ – Ягодин”.

Посол України в Польщі Василь Зварич заявив, що блокування руху вантажного транспорту в напрямку трьох пунктів пропуску на українсько-польському кордоні – “болісний удар у спину України” і ставить під загрозу “коридори солідарності”, якими українське зерно прямує до третіх країн.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Перегляди: 17
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vodiyi-obyrayut-inshi-napryamky-na-shhe-odnomu-punkti-propusku-utvorylasya-cherga-z-vantazhivok
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати