Виробник мінеральної води втратив ліцензію через російського власника

Виробник мінеральної води втратив ліцензію через російського власника
Фото: з відкритих джерел

Державна служба геології та надр 1 квітня анулювала ліцензію колективного підприємства “Валя Кузьминське” на видобування мінеральних лікувально-столових вод Валякузьмінського родовища, розташованого в Чернівецькій області. Причина – наявність серед власників громадянина Росії, повідомляється в судовому реєстрі та наказі відомства.

23 лютого Чернівецький окружний адміністративний суд задовольнив позов державної служби та припинив право компанії на користування надрами.

“У зв’язку із набранням чинності 28.03.2023 змін до ст. 13 Кодексу України про надра щодо заборони користування надрами України юридичним особам, у яких істотну участь мають або є кінцевими бенефіціарними власниками фізичні особи – громадяни та (або) резиденти держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором, у позивача […] виникло право здійснення заходів щодо припинення права користування надрами колективному підприємству “Валя Кузьмінське” шляхом анулювання спеціального дозволу на користування надрами від 17.12.2002 №2876″, – йдеться в рішенні.

Колективне підприємство “Валя Кузьминське” зареєстроване у 1997 році. Його власниками є жителі Чернівців та області Світлана Ковальова (55%), Тая Марченко (10%) і Михайло Вірста (10%), а також зареєстрований у Москві росіянин Станіслав Зміхновський.

Останні п’ять років дія спецдозволу компанії була призупинена.

Джерело: LIGA.Бізнес

Перегляди: 37
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vyrobnyk-mineralnoyi-vody-vtratyv-liczenziyu-cherez-rosijskogo-vlasnyka
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати