Як зміняться ціни на молочну продукцію

Як зміняться ціни на молочну продукцію
Фото: з відкритих джерел

Нові ціни на молоко та молочну продукцію до Нового року прогнозують експерти ринку. Усе через те, що зростає собівартість виробництва.

Як зміняться цінники на ринках і в магазинах, пише ТСН.

Виробляти продукти з молока стало дорожче: енергоносії зросли в три рази, зростають і зарпалти. Все це причина цінників у магазинах: 50 грн за 350 гр сиру та близько 30 грн за неповний літр молока.

“Лідером росту в молокопродуктах є вершкове масло, яке зросло практично на 14%. М’який сир, молоко 2,6% жирності, сметана – все це зросло на від 8% до 11%”, – каже експерт продовольчого ринку Олег Пендзин.

Втім, ціни зростатимуть ще, прогнозує експерт. Адже в холодну пору надої зменшуються. Собівартість виготовлення масла, сиру чи сметани зростає.

“Коли починається утримання тварин у закритому приміщенні, то вони менше доються. Ближче до зими вони взагалі зменшують обсяг молокопродукції, який виробляється. Я прогнозую ріст до 5-7% до кінця цього року”, – каже фахівець.

Втім, фахівці заспокоюють: значного підняття цін на набіл цієї зими очікувати не варто. Адже це викличе зменшення попиту, а виробникам це не вигідно.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yak-zminyatsya-cziny-na-molochnu-produkcziyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати