ЄБРР надав Астарті $30 млн «зеленого» кредитування

ЄБРР надав Астарті $30 млн «зеленого» кредитування
Фото: з відкритих джерел

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надає фінансовий пакет у розмірі $30 млн одному з провідних агрохолдингів України «Астарта», щоб допомогти йому подолати несприятливі умови, викликані війною росії проти України, і забезпечити більш стійку діяльність.

Як говориться у повідомленні банку, пакет складається з кредиту у $21 млн від ЄБРР та $9 млн від Фонду чистих технологій (CTF), що направлені на сталий розвиток.

«Астарта» планує використати фінансування для модернізації та підвищення енергоефективності на існуючих виробничих потужностях, запровадження кліматично розумних сільськогосподарських практик для підвищення стійкості бізнесу, зниження виробничих та енергетичних витрат за одночасного підвищення продуктивності та операційної ефективності, а також забезпечення достатнього фінансування оборотного капіталу для підтримки своєї діяльності на довоєнному рівні», — додали у ЄБРР.

Фінансування плану капіталовкладень холдингу допоможе «Астарті» продовжити розвиток сільського господарства, переробки сої та виробництва цукру в умовах нестабільності, пов’язаної з війною. Підтримка ліквідності допоможе підтримувати операції та обсяги виробництва та експорту, необхідні для продовольчої безпеки.

«Це перша трансакція в Україні, підтримана Програмою ЄБРР високого впливу на клімат для корпоративного сектору, що фінансується Фондом чистих технологій. Позика характеризується інноваційною структурою змішаного фінансування, за якої ціна пов’язана з досягненням цілей щодо зміни клімату», — додали в банку.

Довідка: «Астарта» — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять цукрові заводи, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. 7 високотехнологічних елеваторних комплексів компанії розташовані у Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях. Загальна потужність зберігання 562 тис. т. У 2014 році холдинг ввів у експлуатацію завод із переробки сої в Полтавській області (ТОВ «Глобинський переробний завод»).

Джерело: AgroPortal.ua

Перегляди: 1
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yebrr-nadav-astarti-30-mln-zelenogo-kredytuvannya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати