За рік населення вирізало десяту частину домашньої худоби – Держстат

За рік населення вирізало десяту частину домашньої худоби – Держстат
Фото: з відкритих джерел

За рік у господарствах населення зменшилося поголів’я усіх видів сільгосптварин, крім кур, а скорочення поголів’я великої рогатої худоби та свиней сягнуло 10%. Про це свідчать дані Державної служби статистики.

Так, на 1 грудня 2021 року поголів’я великої рогатої худоби в Україні склало 2,93 млн. голів. Це на 6,9% менше, ніж на 1 грудня 2020 року. При цьому сільськогосподарські підприємства утримували близько 1,0 млн голів ВРХ (на 0,6% менше). Зокрема, корів у сільгосппідприємствах на 1 грудня 2021 року налічувалося 421,6 тис., і це на 0,1% більше ніж минулого року на цю саму дату.

Статистика господарств населення у цій частині має відчутні відмінності. Поголів’я великої рогатої худоби становило 1,93 млн. голів. Це на 9,8% менше, ніж у 2020 році. У господарствах населення утримувалося 1,19 млн. корів. Це на 9% менше, ніж у 2020 році.

Свиней в Україні на вказану дату налічувалось 5,83 млн голів (на 4,7% менше, ніж на 1 грудня 2020 року): З них 3,61 млн голів утримувалося в сільськогосподарських підприємствах (на 1,1% менше).

У господарствах населення налічувалося 2,22 млн голів свиней. Це на 10,0% менше у порівнянні з минулим роком.

Також в країні утримувалось 1,19 млн овець та кіз (на 5,9% менше, ніж роком раніше). З них 161,2 тис. голів утримувалися сільськогосподарськими підприємствами (на 7,1% більше).

У цій частині статистика господарств населення, де утримувалося 1,03 млн кіз, загалом збігається. Поголів’я за рік зменшилося на 7,7%.

Поголів’я свійської птиці за рік у сільськогосподарських підприємствах збільшилося на 0,6% (до 118,76 млн голів), у господарствах населення – на 2,0% (до 98,87 млн голів).

Загалом, станом на 1 грудня 2021 року у порівнянні з аналогічною датою минулого року поголів’я основних видів сільськогосподарських тварин в Україні зменшилося на 0,6-6,9%.

Джерело: ZN.UA

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/za-rik-naselennya-vyrizalo-desyatu-chastynu-domashnoyi-hudoby-derzhstat
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  18 Липня

  Реформа рибного господарства та розвиток аквакультури: курс на євроінтеграцію і цифровізацію

  Технології харчування: як новітні розробки та інновації в їжі змінюють наш раціон

  Українське та чеське міністерства аграрної політики домовились про створення платформи для галузевої співпраці

  Ціна закупівлі на тендері в Єгипті знову знизилися завдяки дешевим пропозиціям російської пшениці

  «Нібулон» готовий будувати військові кораблі

  Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві напрацює пільгові програми підтримки аграріїв з прифронтових та деокупованих територій

  Верховна Рада підвищила акцизи на пальне

  Мінагрополітики працює над адаптацією агросектору до змін клімату

  Сокоморсовий завод на Вінниччині продали на аукціоні за 166 тис. грн

  Через спеку прогноз виробництва кукурудзи в Україні знижено до 24 млн т

  БІЛЬШЕ НОВИН