Забороняючи імпорт агропродукції, країни ЄС слідують за росією, даючи їй небезпечну надію – Зеленський

Забороняючи імпорт агропродукції, країни ЄС слідують за росією, даючи їй небезпечну надію – Зеленський
Фото: з відкритих джерел

Заборона окремими державами на ввезення української аграрної продукції є деструктивною і зараз точно не час будь-кому слідувати за державою-злом.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву президента України Володимира Зеленського.

“Окремо обговорили з паном президентом Європейської ради Шарлем Мішелем ситуацію навколо деструктивної, на мою думку, заборони окремими державами ввезення нашої аграрної продукції”, – йдеться у заяві.

За словами Зеленського, це не лише порушує наявну Угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом, але й дає небезпечну надію кремлю. Президент сказав, що мова йде про надію, що в нашому спільному європейському домі чиїсь помилкові рішення можуть панувати над спільними інтересами.

“Зараз, коли росія порушує свободу торгівлі, намагається заблокувати постачання аграрної продукції на світовий ринок, точно не час будь-кому слідувати за державою-злом, робити щось схоже”, – додав президент України.

Зеленський зазначив, що треба знайти нормальний, у європейському дусі, конструктивний вихід із цієї непростої ситуації. Таке рішення, яке враховувало б інтереси всіх країн і Європи загалом.

Президент пояснив, що саме це він обговорив з паном Мішелем, як це можна зробити, яке це може бути рішення, і він постійно контактує з усіма партнерами.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/zaboronyayuchy-import-agroprodukcziyi-krayiny-yes-sliduyut-za-rosiyeyu-dayuchy-yij-nebezpechnu-nadiyu-zelenskyj
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати