Виробництво молока в Україні скоротиться на 300-400 тисяч тонн

Виробництво молока в Україні скоротиться на 300-400 тисяч тонн
Фото: з відкритих джерел

Міністерство аграрної політики прогнозує, що у 2023 році виробництво молока в Україні скоротиться на 300-400 тис т.

Про це розповів перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час відкриття вебінару «Зміни законодавства в молочному секторі».

«В 2022 році майже на один млн тонн зменшилося виробництво молока. Згідно з прогнозом на 2023 рік – скорочення буде на рівні 300-400 тис тонн. В промисловому виробництві очікується зростання на 100-150 тис тонн. Це позитивні сигнали, що попри великі складнощі молочний сектор впевнено розвивається», – сказав він.

Висоцький зазначив, що наразі завданнями держави є адаптація законодавства до європейського нормативного поля, а також надання підтримку агровиробникам. Зокрема, фінансової – виробники молока можуть отримати грант до 8 млн гривень на переробку сировини. Крім того, проводяться інформаційно-консультативні тренінги.

«Україна має досвід успішного експорту молочної продукції в ЄС. Після адаптації українського законодавства до норм ЄС цей ринок буде розширюватися. Також велику користь отримає український покупець, який споживатиме безпечну і якісну продукцію», – додав заступник міністра.

Перегляди: 9
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/zavdannya-derzhavy-adaptuvaty-zakonodavstvo-v-molochnomu-sektori-do-yevropejskogo-normatyvnogo-polya-i-nadaty-pidtrymku-vyrobnykam
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати