Готуємося до весни з технікою LOZOVA MACHINERY

«Серед найбільш затребуваних на ринку агрегатів весняної обробки ґрунту, залишається класика, актуальна вже багато років. Наприклад, зубопружинні борони ЛІРА, – каже головний конструктор LOZOVA MACHINERY Олексій Гриненко. – Сьогодні у аграріїв з'явилася можливість оновити раніше придбані знаряддя і застосовувати їх в органічному землеробстві та для знищення бур'янів по високих сходах. Ми розробили мобільні секції з легким пружинним зубом діаметрів 7 мм для того, щоб їх можна було встановити на існуючі ЛІРИ, що працюють в господарствах протягом багатьох років».

До весни LOZOVA MACHINERY оновили модельний ряд зубових борін і вже в продажу ЛІРА М з шириною захвату 21 і 24 м. Машина адаптована під європейські стандарти. Вона стала компактнішою за транспортної ширині (3 м) з ще більш легким керуванням складання та розкладання (впроваджено гідравлічне керування транспортним колесом). І звичайно ж – фірмове відміну LOZOVA MACHINERY – принцип «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ».

Крім того, ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ розширили асортимент шлейфових борін ЛАРІ. До моделей з шириною захвату 15 і 21 м додалися варіанти 7 і 18 м. Це дозволить фермерам підбирати агрегати під існуючий парк тракторів і під специфічні умови своїх полів за рельєфом і за розмірами. З'явилася також низка змін, які спрощують встановлення та регулювання знаряддя, прискорюють роботу тракториста.

Збільшується весняний попит на важкі зубові борони ЛІРА XL. Ці борони універсальні, можуть застосовуватися як навесні, так і восени. Вони дозволяють проводити ранньовесняне боронування і розпушування поверхневого шару на глибину від 2 до 10 см, підходять для інтенсивної обробки ґрунту, забезпечують відмінний розподіл навіть самих масивних скупчень пожнивних залишків на поверхні поля.

До весняного сезону 2020 року LOZOVA MACHINERY підготували і новинки.
«Ми готові представити аграріям легкі зубопружинні борони ЛІРА XS, які крім традиційної обробки ґрунту відмінно підходять і для органічного землеробства. Агрегати доступні в двох модифікаціях – з шириною захвату 6 і 9 м. Навісні машини з зубом діаметром 6, 7 або 8 мм ідеальні при ранньовесняному боронуванні, як довсходовому так і післясходовому, а також незамінні для руйнування ґрунтової кірки, особливо на важких ґрунтах. ЛІРА XS гарантовано дозволяє знизити засміченість посівів бур'янами на 85-95», – характеризує техніку О. Гриненко.

Хороша новина – модернізовано каток ФУНТ. Знаряддя укомплектовано міцними і надійними підшипниковими вузлами. Агрегат оптимальний для весняного накочення, руйнування ґрунтової кірки, створення мульчованного шару, що сприяє збереженню вологи; а також передпосівного і післяпосівного прикочування, вирівнювання і ущільнення орного шару ґрунту на глибину до 10 см з одночасним розпушуванням на глибину до 4 см.

Сегмент ротаційних борін ДІНАР поповнила новинка з шириною захвату 12,8 м призначена для дбайливого, швидкої та ефективної обробки великих площ. Оскільки машина напівпричіпна потрібний трактор малої потужності від 120 к.с. За один прохід 12-метровий ДІНАР може закрити 16 рядів розміром від 70 до 92 см. Повністю виключаючи пропуски при обробці. Ті ж принципи LOZOVA MACHINERY – «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ» і ефективність в повній мірі застосовані в ДІНАР: не обслуговуються вузли, швидкий і легкий монтаж стійок, моментальне налаштування заглибленності і тиску на грунт, простота транспортування. І все це в поєднанні з комплектацією різними видами стійок і «зірочок», а також комплектація пружинною бороною і опорними колесами.

На одній базі з ротаційною бороною побудований просапний культиватор САНТІМ. Знаряддя призначене для обробки міжрядь широкого діапазону культур. Агрегат може бути оснащений системою внесення рідких добрив і засобів захисту з максимально точним дозуванням.

САНТІМ дозволяє відкрити доступ повітря до кореневої системи рослин, знищити бур'яни в міжрядді механічним способом і здійснити цілеспрямований обприскування зони ряду. В результаті отримуємо миттєве дію препарату і економію коштів.

За словами О. Гриненко це не всі нововведення, які очікують фермерів цієї весни. «Незабаром ми презентуємо і інші технічні удосконалення та оновлення. Так що LOZOVA MACHINERY до весняного сезону готові. ГРОШІ ПАШУТЬ!» – резюмує головний конструктор.

 

Ваш вибір 'Подобається'.

Уряд домовляється з банками про зниження кредитних ставок на землю

Про це під час «Години запитань до уряду» у парламенті розповів прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

«Уряд на основі ухвалених законів робить усе можливе для того, аби ставка по кредитуванню зменшувалась і для бізнесу, і для іпотеки, і для запуску ринку землі. Дешевий і доступний фінансовий ресурс для запуску ринку землі – це критично важливий елемент, і ми від нього не відмовимось», – сказав Гончарук.

Депутати Верховної Ради запитали прем’єр-міністра, чи не закладено у земельному законі схем для зловживань банками. На що Олексій Гончарук відповів так:

"Закон про ринок землі дуже важливий, в тому числі, щоб запустити економіку. Банківський сектор нам потрібен у цьому випадку для того, щоб надати дешеві ресурси. Саме кредитування має запустити українську економіку… уряд зараз приділяє багато уваги банківському сектору, як важливому елементу для запуску ринку землі. Ми це робимо свідомо, це абсолютно нормальна практика, ні про які схеми не йдеться", – сказав Гончарук.

Джерело: agropolit.com

На експорті молюсків Україна заробила $3,5 млн

Україна у 2019 році відправила на експорт 1,1 тис. тонн молюсків – в 1,9 раза більше, ніж роком раніше.

Про це свідчать дані Державної митної служби.

У грошовому еквіваленті експорт молюсків торік сягнув $3,5 млн – у 2,2 раза більше, ніж у 2018 році.

Головними покупцями українських молюсків у січні-серпні 2019 року були Туреччина (72,5%), Литва (11,8%) та Корея (4,5%).

При цьому імпорт молюсків більше, ніж утричі перевершує обсяги експорту. У 2019 році Укоаїна витратила $13 млн на придбання 3,6 тис. тонн цієї продукції.

Найбільшими постачальниками молюсків на вітчизняний ринок торік були Китай (31,7%), Франція (16,7%), Нова Зеландія (10,5%).

Джерело: AgroTimes

Продаж паю коштуватиме селянину субсидії – Олексій Гончарук

Українці, які після ухвалення закону про ринок землі продадуть свій пай та отримають за це велику суму грошей, можуть втратити субсидію. Бо вони певний час не потребуватимуть допомоги від держави.

Про це сказав прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Олексій Гончарук пояснив, що при нарахуванні субсидії існує багато критеріїв, за якими органи соцзахисту оцінюють платоспроможність людини. Усе залежатиме від того, яку суму доходу від продажу паю отримає субсидіант, зазначив Гончарук.

«Якщо раптом продаж земельної ділянки призведе до того, що людина отримає серйозну суму (наприклад, десятки тисяч доларів), то очевидно, що певний період часу вона не потребуватиме підтримки держави», – наголосив Гончарук.

Проте він запевнив, що жодна людина, яка потребує допомоги держави у сплаті комуналки, не буде позбавлена субсидій.

Додамо, що чинний порядок призначення субсидій передбачає також обмеження і щодо тих громадян, які здійснили покупку на суму понад 50 тисяч гривень. Тобто, навпаки, якщо фермер-субсидіант викупить чийсь пай за суму понад 50 тисяч гривень – він позбудеться субсидії.

Джерело: Landlord

Ваш вибір 'Подобається'.

В Житомирі збудують акваферму з розведення австралійських раків

"Якщо розглянути конкретні перспективи вирощування австралійського рака в Україні, то варто відзначити, що кілограм таких раків коштує не менше 500-700 гривень. У порівнянні із раком, який росте в українських водоймах, м'ясо його австралійського «родича» значно смачніше. До того ж, австралійський рак має на 30% більше м’ясних ділянок, аніж річковий рак із українських водойм. Якщо річковий рак виростає за 3-5 років, то «австралієць» за перші шість місяців свого життя важить 60 грамів. (річковий рак досягає такої ваги на 3-му році життя). Якщо річковий рак дає потомство раз на рік ( до сотні раченят), то червонопалі раки можуть давати потомство до трьох разів на рік, причому за раз народжується до тисячі мальків", - йдеться у повідомленні.

Вирощувати австралійських червонопалих раків в Україні можна в два етапи: взимку – у штучному аквасередовищі, а влітку випускати у відкриті водойми, щоб вони там дозріли.

Наразі відомо, що Агенція «Goodwill» координуватиме весь процес реалізації проекту з вирощування австралійських раків у Житомирі, а представники ГО «Атошник» відповідатимуть за будівництво акваферми та бізнес-складову проекту. Житомирський національний агроекологічний університет за участі науковців та студентів має наміри проводити наукові дослідження, спрямовані на покращення технології австралійських раків в Україні.

Джерело: Agravery.com

Ваш вибір 'Подобається'.

На Київщині повернули у державну власність землю вартістю 64 млн гривень

Про це повідомляє УНН із посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

"Рішенням Київського апеляційного суду задоволено позов прокуратури про визнання недійсними та скасування наказів Головного управлінням Держземагентства у Київській області та договорів оренди земельних ділянок площею понад 177 га, які знаходяться в адміністративних межах Тарасівської сільської ради Білоцерківського району Київської області", - сказано у повідомленні.

Суд встановив, що між Головним управлінням Держземагентства у Київській області та громадянином укладено договори оренди земельних ділянок для ведення фермерського господарства.

Однак, фізична особа не маючи наміру використовувати спірні земельні ділянки в цілях, передбачених Законом України "Про фермерське господарство" на наступний день після їх укладення передала їх в суборенду юридичній особі.

Тому, вказані договори укладено всупереч законодавчої процедури набуття права оренди на земельні ділянки, оскільки відповідно до вимог Земельного кодексу України фізичні особи мають право на отримання в оренду земельних ділянок для ведення фермерського господарства поза процедурою аукціону, а юридичні особи навпаки, тільки за результатами земельних торгів.

Таким чином, з’ясовано, що отримання фізичною особою значної площі землі для ведення фермерського господарства спрямовано на штучне збільшення "земельного банку" іншого підприємства, за спрощеною процедурою, без обов’язкового проведення земельних торгів.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.