Митники знайшли спосіб створити проблеми експортерам волоських горіхів

Про це пише propozitsiya.com.

«2 лютого у нас на Одеській митниці несподівано зупинили вантаж, готовий до відправки партнерам в Туреччину - контейнер з ядром волоського горіха, - розповів власник однієї з «горіхових» фірм Віталій Макєєв. - Ми відправляємо товар абсолютно офіційно і ніколи нікому не платимо хабарів. В процесі огляду вантажу товар був розвантажений і завантажений назад в контейнер. Все відповідало митним документам, які ми надали. Але несподівано митники заборонили відправку товару на тій підставі, що наша тара - ящики, в яких міститься горіх, - вже запатентована якимись іншими людьми».

«Цю схему з патентами придумали ще в 2014 році - тоді якась група осіб запатентувала на свої прізвища інтелектуальну власність на тару: ящики, пакети, короба - на все, що використовується для перевезення сільськогосподарських продуктів. Все це вже було запатентовано, і не раз, іншими людьми під різними назвами. Але фішка в тому, що патенти Грицая та Чорнея потрапили в електронну базу митниці, а патентів інших людей - чомусь немає. За всією цією схемою, кажуть, стоїть родина головного військового прокурора Анатолія Матіоса. Його брат - Олег, за чутками, оформив на своїх друзів патенти на тару для перевезення насіння і горіха. І за рахунок своїх зв'язків заніс ці патенти в базу митниці. Митники отримали право пред'являти претензії до «порушників». Таким чином, перекривається кисень для конкурентів, а його фірми стають монополістами», - розповіли на митниці.

Підприємець Віталій Макєєв стверджує, що за «інтелектуальним» забороною на відправку його вантажу стоїть сам глава Одеської митниці Сергій Тупальська.

«Питання про інтелектуальну власність виникло лише на Одеській митниці. У нас є всі патенти і права на нашу тару, підтверджені державою. Скрізь вони підходять, і тільки на Одеській митниці рішення випускати чи ні машину з товаром на експорт приймає особисто в.о. начальника Сергій Тупальський. Я розцінюю це як приховане вимагання», - стверджує Віталій.

За словами одеського експедитора Олексія Г., Одеська митниця тим і відрізняється, що на ній товари експортерів, які відмовляються платити хабарі і намагаються працювати по-білому, піддають необгрунтованим огляду.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Європейці їстимуть українську гусятину

Про це в інтерв’ю  журналу «Наше птахівництво» розповів керівник господарства Денис Шеремет, пише AgroTimes.

«Плануємо вийти на ринок Європи з гусячим м’ясом у вигляді тушок. Наприклад, наразі розглядаємо ринки Німеччини й Іспанії», – зазначив він.

Водночас Денис Шеремет хотів би об’єднати зусилля з іншими українськими виробниками гусячого м’яса, які вирощують птицю без застосування антибіотиків, для того, щоб формувати експортні партії для поставок у Європу.

«Ми працюємо за власною розробленою біотехнологією вирощування гусей, а тому за потреби можемо навчити цих фермерів працювати за нею так само й продавати вирощених гусей разом із нами у Європу», – додав він.

Денис Шеремет вважає цікавим і експорт гусячого жиру, пуху й пера. «Також цікаво продавати за кордон жирну гусячу печінку. Особливо в світлі того, що в Європі заборонено вирощувати гусей для виробництва фуа-гра, бо це в них вважається знущанням з птиці, – поясни він. – У нас поки що таких заборон немає, а тому ми можемо сміливо цим користатися. Бо споживачів цієї продукції у тій самій Франції дуже багато».

Довідка:

Господарство «Сила життя» вирощує гусей за екстенсивною технологією, без застосування антибіотиків, реалізує продукцію гусівництва. Має 2 тис. гусей батьківського поголів’я одночасного утримання великої білої та великої сірої порід. Потужність виробництва – 50-70 тис. інкубаційного гусячого яйця на рік.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Свинина живою вагою почала дорожчати

Так, якщо у перших числах лютого середня ціна на свинину живою вагою була на рівні 39,2 грн/кг, то цього тижня показник відновився до 40,5 грн/кг. Про позитивну динаміку на ринку живця повідомляє аналітичний відділ Асоціації «Свинарі України».

Цьоготижневі котирування на свиней забійних кондицій підвищились на 0,5-2 грн/кг, а тож їх діапазон упродовж 7-го тижня становив 39-41 грн/кг. Більшість м’ясопереробників зазначає, що передумов для висхідного руху цін поки не виникло, адже попит з боку кінцевого споживача залишається досить млявим. Тож реабілітацію цін частково пов’язують з підвищеною активністю формування запасів сировини окремими м’ясопереробниками, які скористалися «вікном» низьких цін. З іншого боку, таке відновлення слугує противагою падінню цін заготівлі, які сягнули критичного для свинарів рівня.

Більшість представників м’ясопереробки налаштовані на стабілізацію цін на досягнутому рівні, а можливий їх приріст наступного тижня оцінюють у 0,5-1 грн/кг. Так, протягом третього тижня лютого учасники Асоціації «М’ясної галузі» налаштовані закуповувати свиней забійних кондицій по 39-41,5 грн/кг. З іншого боку, побутує думка, що вище 42 грн/кг ціни на свинину живою вагою до кінця лютого не піднімуться.

Динаміка закупівельних цін на живець свиней І-ї категорії потижнево, 2018-2019 рр.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

У Черкасах збудують елеватор вартістю 50 млн грн

Про це повідомив представник «Посейдона» Роман Сеник, пише AgroTimes.

За словами представника компанії, інвестиції в будівництво елеватора оцінюються в 50 млн грн.

Щоб реалізувати проект, «Посейдону» необхідний дозвіл на розробку детального плану території для будівництва елеватора.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

На Дніпропетровщині чиновник вимагав у фермера 15 тисяч

Як повідомляє обласне управління захисту економіки, чиновник вимагав від представника фермерського господарства 15 тисяч, щоб зареєструвати сільськогосподарську техніку, пише dnepr.news.

14 лютого під час отримання частини хабара в 6 тис. грн чиновника затримали в автомобілі поруч з місцем його роботи. За фактом одержання неправомірної вигоди відкрито кримінальне провадження.
 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Найбільше риби торік Україна наловила в Азовському морі

Про це повідомляє Держрибагенство.

«За попередніми даними Держрибагентства, у 2018 році очікуваний загальний вилов риби та інших водних біоресурсів підприємствами рибної галузі України становить 88,6 тис. т», – повідомили в агентстві.

Зокрема виловлено:

- у Чорному морі – 8,6 тис. т (рапан – 5,5 тис. т; шпроти – 1,6 тис. т, креветка – 500 тонн, мідія – 300 т);
- в Азовському морі – 21,3 тис. т (бички – 12,3 тис. т, тюлька – 7,9 тис. т, хамса азовська – 700 т);
- в причорноморських лиманах – 481 т (атерини – 432 т, бички – 25 т);
- у Дністровському лимані – 2 тис. т (карась сріблястий – 1,7 тис. т, лящ – 128 т, окунь – 16 т);
- у Дніпровсько-Бузькій естуарній системі – 4,2 тис. т (тюлька – 2,9 тис. т, карась сріблястий – 689 т, тараня – 67 т);
- у водосховищах Дніпра – 13 тис. т (карась сріблястий – 3,9 тис. т, лящ – 2,5 тис. т, плітка – 2,3 тис. т, плоскирка – 1,1 тис. т, рослиноїдні види риб – 746 т);
- океанічний вилов – 15 тис. т (антарктичний криль).

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview