У Кривому Розі перекинулася вантажівка з зерном

Це сталося недалеко від військової частини близько 16:30, пише Перший Криворізький.

Вантажівка пошкодила електроопору. В результаті аварії водій не постраждав.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

ЄБРР виділить $21 "Першій приватній броварні"

ЄБРР із 7 до 22% збільшив свою частку у Першій приватній броварні, заснованій у Львові Андрієм Мацолою. Про це повідомляє ЛігаБізнес з посиланням на прес-службу ЄБРР.

Банк викупив частину акцій у Oasis CIS і має другий за величиною пакет у компанії після засновника та СЕО пивоварні Андрія Мацоли. Ще частина акцій поділені між концерном Oettinger і керуючими партнерами групи Oasis CIS.

Відтак, пивоварня отримає пакет фінансування на 21,6 млн доларів, що, на думку акціонера, допоможе зміцнити капітал компанії та забезпечить її потреби в обігових коштах та інвестиціях.

У ЄБРР нагадують, що почали вкладати в компанію гроші 10 років тому. Тоді ішлося про заходи із збільшення енергоефективності на основних виробничих потужностях Першої приватної броварні.

Перша приватна броварня створена у 2004 році і залишалась сімейним бізнесом до січня 2012 року. Компанія керує виробництвом у Львові і в Радомишлі на Житомирщині.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Як змінилася вартість продуктів харчування

Про це свідчать дані інфляційного барометру, передає УНН.

З початку року подорожчали ковбаси – на 6,2%, до 183,4 грн за кг. Також, зросла вартість капусти – на 27%, до 33,2 грн за кг. Хліб пшеничний подорожчав на 9,2%, до 29,6 грн за кг, борошно – на 4,9%, до 14,06 грн за кг. Макарони додали в ціні 4,7% - кілограм продукту коштує 45,5 грн.

Поряд з цим, з початку року в Україні подешевшало масло – на 1,5%, до 202,1 грн за кг, крупи гречані – на 9,8%, до 19,3 грн за кг, морква – на 10,9%, до 10,8 грн за кг, олія – на 0,06%, до 36,3 грн за кг.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Стратегії експорту агропродукції, трейдинг та логістика в нових реаліях

За останні роки Україна значно збільшила на світовому ринку свою присутність, особливо це стосується експорту аграрної продукції. 70 млн тонн зерна і 21,6 млн тонн олійних - такий проміжний підсумок врожаю поточного року. Кому, коли і як це все продати з максимальною вигодою, ось питання на які сьогодні намагаються знайти відповідь і виробники, і трейдери.

За попередніми оцінками, очікуваний експорт з України тільки зерна без урахування олійних в сезоні 2018/19 МР може досягти 49 млн тонн. Однак, поточні можливості по його транспортуванню Укрзалізницею якраз і обмежені 50 млн тонн.

Ми бачимо, що навантаження на весь логістичний ланцюжок вже сьогодні є критичним, а за перше півріччя маркетингового року з нашої країни було експортовано лише 40% від повного обсягу. Це означає, що з січня на 45% зростуть потреби аграріїв в транспорті, а отже і більш гостро постане весь спектр логістичних проблем. Тому питання як доставити свій товар покупцеві, є сьогодні для всіх учасників аграрного ринку одним з найбільш пріоритетним.

Окрім цього, через світові торговельні війни на експортному ринку загострюється конкуренція, і в цих умовах українським експортерам необхідно спрогнозувати попит, дослідити нові ринки, спланувати майбутні врожаї, оптимізувати логістику, та це далеко не всі виклики на шляху досягнення головної цілі - одержання прибутку від продажу агропродукції. І нарешті, як обійти конкурентів на світових ринках в умовах профіциту зерна, рекордних врожаїв в країнах Південної Америки і посилення фітосанітарних норм в основних країнах імпортерах.

Відповіді на ці та інші гострі питання галузі будуть озвучені представниками бізнесу, влади та експертами на конференції "Стратегії експорту: трейдинг і логістика 2019".

В рамках конференції будуть розглянуті наступні питання:

- Стан та перспективи експорту с/г продукції в 2019 році.

- Торговельні війни. Зміни географії експорту. Поточний стан та прогнози на 2019 рік.

- Робота портів в Азовському морі.

- Перевезення с/г вантажів. Проблеми та перспективи. Логістика зернових вантажів: стратегії експорту в нових реаліях.

- Експортні ризики. Як їх мінімізувати.

- Зернові термінали: комплексні рішення в умовах високої конкуренції. Чи вистачить потужностей для зберігання урожаю?

- Розвиток річкової логістики.

- Нове в аграрному експортному законодавстві.

- Головні проблеми трейдера. Виклики та можливості 2019.

- Якість зернової та олійної продукції: роль фітосанітарної експертизи при експорті на міжнародні ринки. Норми та стандарти.

- Вплив на ринок залізничних перевезень та тарифи після запуску електронного аукціону з оренди вантажних вагонів.

- Ринок приватної тяги: міф чи реальність? Наслідки.

- "Єдине вікно" на Митниці. Результати реалізації пілотного проекту.

Детальніше за посиланням.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Які країни найбільше полюбляють український шоколад

Про це свідчать дані ДФС, передає УНН.

Так, минулого року Україна поставила до Казахстану шоколаду на 21,4 млн дол.

Друге місце у списку найбільших країн-імпортерів українського шоколаду посідають США. Минулого року США імпортували українського шоколаду на 17,1 млн дол.

Білорусь посідає третє місце у списку найбільших країн-імпортерів українського шоколаду із річним показником у 16,7 млн дол.

Загалом, у 2018 році Україна поставила за кордон шоколаду на 171,3 млн дол.

Також повідомляється, що за підсумками 2018 року Україна імпортувала шоколаду на загальну суму 132,6 млн дол.
У порівнянні із 2017 роком, Україна наростила імпорт шоколаду на 43,8%, експорт – на 12,7%.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Де в Україні вирощують устриць, равликів і трюфелі?

EtCetera з’ясовував, де в Україні розташовані найцікавіші і незвичайні плантації і ферми.

Устриці

Першу в Україні устричну ферму в 2014 році на березі Чорного моря відкрив Андрій Пігулевський. «Матеріал» закуповують у Франції і вирощують в екологічно-чистих водах на березі Тилігульського лиману (Миколаївська область) протягом 16 місяців. Правда, не на експорт, а для внутрішнього споживання – на ферми (їх під брендом «Устриці Скіфії» вже дві) привозять туристів, влаштовуючи їм відпочинок з дегустаціями. Ціна дюжини устриць – 360 гривень.

Трюфелі

Трюфелі, які зазвичай завозять з Франції та Італії, незабаром будуть рости і в Україні. Щоб отримати перший урожай на Львівщині, знадобиться 5-10 років. Садівник Михайло Костюк вже зайнявся їх розведенням, але це тривалий і трудомісткий процес. Однак результат того вартий – ціна на білий трюфель на європейському ринку –  від 2 до 6 тис. доларів за кілограм.

Кларієвий сом

Ця риба раніше в Україні плавала хіба що в акваріумах – для краси. А сьогодні цей делікатес (на смак цей вид сома нагадує осетрину, тому використовується в багатьох ресторанах) вирощують «на стіл». Це тропічна риба і в українських водоймах в природному середовищі вона не водиться, тому для неї потрібно створити спеціальні умови – штучні басейни з чистою водою і приглушене світло. Одним з першопрохідців унікального виробництва був Леонід Осадчий з Черкаської області. А сьогодні географія виробництва кларієвого сома вже досить велика – Енергодар, Кам’янець-Подільський, Кременчук, Харків, Київ та інші міста.

Цінність цієї риби в тому, що вона дієтична, не має специфічного запаху, властивого річковій рибі, не «кістлява» і відносно дешева – близько 80 гривень за кг.

Ослячий сир

Ослячий сир – ще один делікатес на експорт. Його виробляє Вище професійне училище №31 ім. Заболотного у Вінницькій області. Сьогодні «на балансі» навчального закладу 50 ослів. За ними доглядають студенти, отримуючи за свою роботу прибуток від продажу готового продукту – молока і сиру. Розцінки вражають: кілограм ослиного сиру коштує 1760 євро, а літр молока – 58 євро.

Равлики

Равлики – не найбільш популярний продукт в Україні. Але це не заважає вирощувати їх на українських фермах на експорт, наприклад, в Литву. Одна з таких ферм належить Михайлу Дем’янову і знаходиться на Закарпатті. У теплу пору року равлики живуть під відкритим небом, а взимку відправляються на продаж по 3-4 євро за кілограм.

Фісташки

Фісташки в промислових масштабах до Андрія Петкова, фермера з Одеської області, в Україні не вирощував ніхто. Сьогодні його плантація займає 3,5 га. Саджанці купувалися в Узбекистані. Їх врожайність – 10 кг з одного дерева, а ціна одного кг фісташок на ринку – близько 500 грн. Перші горіхи очікуються вже через 6 років.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview