174499

В Україні продають фальшивку замість масла: викрито “фейкових” виробників

При цьому продукція позиціонується як високоякісна, повідомляє ТСН.Так, на Прикарпатті в селі Брошнів Осада повинен працювати величезний маслозавод, але фізично цього підприємства немає, пише vsviti.com.ua

Таке ж фейкове підприємство працює у Шишаках Полтавської області. Ці “виробники” продають своє масло від 20 до 25 гривень.

“На пачці переконливо писали – зроблено з 100% -ого коров’ячого молока і дотримані всі ГОСТи. Знаючи що, на 200-грамову упаковку потрібно 4 літри молока, бізнесмени явно мали працювати собі у збиток, тому що найдешевше молоко від фермерів уже коштує 28 гривень, а ще ж заробити треба і собі, і магазину, і на виробництво витратитися, і на траспорт. Мінімум виходить без податків 40 гривень”, – йдеться у сюжеті.

Після проведеного тестування в лабораторії виявилося, що продукція є підробкою.

“Йшлося не просто про порушення стандартів: у цій жовтій масі не було й краплини молока. Були суцільні трансжири, смак, вигляд і запах масла створювали хімічні барвники, емульгатори, консерванти і ароматизатори”, – зазначають журналісти.

Знайти виробництво ні на Полтавщині, ні на Прикарпатті так і не вдалося.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Максим Шкіль та його Перша логістична компанія планують перевезти цього року більше 2 млн тонн зернових

Про це повідомив власник компанії Максим Шкіль в інтерв’ю виданню «Agroreview». 

«Минулого року наша компанія перевезла понад 2 млн тонн зернових. Цього сезону плануємо перевезти на 10-20 відсотків більше.  80-90 відсотків урожаю ми транспортуємо в порти. Також  є вивіз на Білорусь і західні кордони», – розповів Максим Шкіль і додав, що ПЛК працює з міжнародними компаніями, зокрема американськими, а також з усіма провідними українськими  зернотрейдерами і виробниками.

За словами власника Першої логістичної компанії, увесь рухомий склад наразі задіяний, проблем з клієнтами немає. Навпаки, на сьогоднішній день в «Укрзалізниці» є великий дефіцит вантажних вагонів. Дану проблему ПЛК почала вирішувати власними силами. Як повідомлялося раніше, компанія закуповує власний рухомий склад для перевезення зернових. Йдеться про  нові багатокубові вагони українського виробництва.

«Ми уклали контракти з вітчизняними виробниками залізничних вагонів і вже отримуємо перші поставки рухомого складу. Для нас це важлива інвестиція, адже нові вагони – це гарантія стабільності і збереження вантажу наших клієнтів», – акцентував Максим Шкіль. 

Довідка: Максим Вікторович Шкіль (19 серпня 1983, Львів) — український підприємець, меценат, засновник групи компаній: ТОВ «Перша логістична компанія» (ПЛК), «Audi Центр Одеса Юг», а також Благодійного фонду Максима Шкіля «Разом до майбутнього». Має три вищі освіти і ступінь кандидата юридичних наук. 


 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Система розподілу аграрних дотацій сприяє зростанню кількості агромонополій

Теґи: 

Про це розповів голова Драбівської районної організації АФЗУ Валерій Перепелиця, пише AgroPolit.com.

«Якби держава підтримала кооперації та дала їм розвиток, як це робиться у світі, то це зруйнувало б монополії: на можливість обробітку земель, доступ до сучасних технологій, реалізацію продукції та й взагалі на нормальне заможне життя», – каже аграрій.

На його думку влада не зацікавлена у розвитку кооперації, аби не розвалити монополії на ринку.

«В парламенті лобіюють проект закону №6527-д «Про сільськогосподарську кооперацію», котрий викривляє усі її принципи. Його підробляють під великі сільгосппідприємства. Наші провідні науковці постали проти нього. У сотню найбагатших людей України входять власники великих постачальницьких фірм, переробних підприємств, трейдерів, але фермера ви там не знайдете, і кооператива фермерського там також немає», – наголошує він.

На Одещині знищили понад 3 тисячі свиней через небезпечний вірус

Перший випадок захворювання був зареєстрований в Ізмаїлі 27 червня. Всього в Одеській області було зафіксовано 15 спалахів АЧС. Чума торкнулася Ізмаїльського, Болградського та Ренійського районів. Нових спалахів АЧС даний момент в Ізмаїлі і районі не зареєстровано.

На сьогодні місті знято карантинні пости, за виключенням одного — біля села Саф’яни. Заходи по локалізації та ліквідації АЧС тривають. Можливо, буде оголошено карантин у селі Озерне.

Станом на 12 липня вбиті і спалені свині в наступних населених пунктах Ізмаїльського району: Лощинівка (84), Нова Некрасівка (60), Нова Покровка (6), Стара Некрасівка (119), Кислиця (217), Ларжанка (172), а також в місті Ізмаїлі (42).

Крім цього, безкровному умертвінню піддані тварини на свинофермах ПАТ Ізмаїл-Новаско (1497) і АК Свобода (1008).

Влада обіцяла, відшкодувати збитки власникам.

Джерело: agroinsider.com.ua

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Україна закрила 7 квот на безмитний експорт агропродукції до ЄС

Були вибрані об’єми меду, солоду і пшеничної клейковини, оброблених томатів, виноградного і яблучного соку, зернових (кукурудзи і пшениці) та вершкового масла, пише УКАБ.

Цього року спостерігається відставання закриття квот на цукор, крупи та борошно і ячмінь. На аналогічну дату 2017 року обсяги цих категорій товарів вже були повністю використані. Проте, поставки іншої продукції в межах квот вдалося наростити. Найбільше пришвидшився експорт крохмалю (закрито 73% квоти проти 37% минулого року).

«По більшості позицій спостерігається пришвидшення темпів експорту аграрної продукції, що постачається в країни Європейського союзу у межах безмитних квот. Це, в першу чергу, стосується крохмалю, а також низки категорій тваринницької продукції: м’яса птиці, яєць і молочної продукції. Станом на 10 липня 2018 року Україна закрила вже 12 безмитних експортних квот, у тому числі 5 додаткових», - повідомила Дар’я Гриценко, експерт аграрних ринків Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

Довідково. З жовтня 2017 року та з січня 2018 року разом з основними квотами почали діяти 8 додаткових квот на безмитний експорт до ЄС на мед, крупи і борошно, оброблені томати, виноградний і яблучний сік, зернові (овес, пшениця, кукурудза і ячмінь). Станом на липень 2018 року закрито 5 додаткових безмитних квот на мед, крупи і борошно, оброблені томати, пшеницю і кукурудзу.

У Польщі в супермаркетах з'явились полиці з українськими продуктами

Про це пише agravery.com.

Так, в магазинах вже представлено близько сорока одиниць різних товарів «made in Ukraine». Зазначається, що пропозиція про продаж української продукції надійшла ще в 2017 році в зв'язку з актуальністю попиту на неї споживачів.

На полицях можна побачити, зокрема, наступну українську продукцію: «Кава зі Львова», Грильяжі від ТМ «Жайвір», бакалію ТМ «Верес» та різні снеки.