Вебінар «Переваги продукції HARP. Технології і система якості»

Вебінар буде корисний представникам компаній-постачальникам, підприємствам-виробникам у сфері машинобудування і кінцевим споживачам підшипникової продукції.

У ході вебінару, учасники дізнаються про застосування підшипників ХАРП, про нові унікальні розробки заводу, технологічний цикл виробництва продукції, а також систему заходів, спрямованих на підвищення контролю якості на кожному етапі виробництва і зберігання.

Чи Знали ви, що повний комплекс перевірки якості підшипників HARP включає контроль більше 50 параметрів?

Або те, що кожен матеріал, що надходить для основного виробництва, проходить вхідний контроль і цикл необхідних випробувань?

Які конструкторські переваги підшипникових продуктів HARP?

Як підібрати необхідний підшипник для різних видів техніки, обладнання?

Відповіді на ці (і не тільки) питання на вебінарі «Переваги продукції HARP. Технології і система якості». В рамках живого чату учасники можуть задати питання і отримати на них відповіді від лектора.

Лектор вебінару: Віталій Полєтаєв, начальник департаменту розвитку продукту, провідний технічний спеціаліст ХАРП.

Дата трансляції: 27 березня 2019.

Час трансляції: початок в 10:00.

Тривалість вебінару: 60-90 хвилин.

Попередня реєстрація обов'язкова за посиланням.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» поставили техніку вітчизняному агрохолдингу

В рамках контракту, «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» виготовили і поставили 12 шлейф-борін шириною захвату 21 м на суму понад 11 млн. грн. Компанія виконала складання і введення агрегатів в експлуатацію, також в зобов'язання підприємства входить сервісне обслуговування техніки.

Агрегати призначені для підрозділів АСТ, розташованих у Житомирській та Рівненській областях. Борони вже виїхали в поле.

Шлейф-борона ЛАРІ виконує першу весняну грунтообробку і готує поле до сівби. Борони ефективні як навесні, так і восени. Конструкція робочих органів машин дозволяє їм працювати зі зволоженим грунтом, дає можливість виїхати в поле за будь-якої погоди і набагато раніше інших агрегатів

Це не перші продажі «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» Аграрним системним технологіям, раніше АСТ придбали глибокорозпушувач ГУЛЬДЕН. Знаряддя з глибиною обробки до 45 см можна ефективно використовувати в усі періоди польових робіт для розпушування або щілування і як заміну плугу.

У 2019 році «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» планують збільшити свою частку на вітчизняному ринку на 30% і пропонують українським аграрним холдингам широкий номенклатурний ряд техніки.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» провели навчання менеджерів дилерської мережі

Стати досконалішими можна тільки завдяки допомозі іншим вдосконалюватися! Під таким девізом "ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ" провели навчання менеджерів дилерської мережі по всій Україні та перевірили нову систему роботи з партнерами в дії.

Представники компанії докладно розповіли про унікальні особливості, конструкторських переваги як техніки, яка довгі роки успішно користується попитом на ринку, так і про останні новинки. Великий акцент був зроблений на лінійку агрегатів, які у весняний сезон створюють найбільш сприятливі умови для розвитку посівних культур, серед яких дискові борони "Дукат", шлейф борона "Ларі", зубопружинная борона "Ліра", ротаційна борона "Динар". Ці агрегати руйнують ущільнений шар вирівнюють поверхню грунту, припиняють капілярний відтік вологи з глибоких шарів, тим самим посилюючи мікробіологічний процес в ґрунті.

Всі філії дилерській мережі показали високий рівень знань технологій продажів сільськогосподарської техніки, основ інженерії та агрономії.

Результати навчання не змусили себе довго чекати – вже за підсумками першого місяця після семінарів попит на техніку "ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН", який і так був активним, вражаюче виріс.

Навчання філіальної мережі буде проводитися два рази на рік, а в окремих випадках і частіше. Наступний етап навчання заплановано на літньо-осінній період в рамках поглиблення знань щодо ґрунтообробної техніки "ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН" для сезонних робіт після збирання врожаю.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

ALFA Smart Agro відкрила новий логістичний комплекс

Він оснащений інноваційним обладнанням і є універсальним центром, що забезпечує зразкове зберігання засобів захисту рослин. Сума інвестицій у будівництво логістичного комплексу ALFA Smart Agro склала понад 80 млн грн, повідомила прес-служба компанії.

Новий комплекс розташований поблизу Білоцерківського заводу препаративних форм ALFA Smart Agro. Загальна площа складських приміщень становить 3300 м2. Вони містять 4 600 палетомісць, кожне з яких розраховане на 1 тону продукції.

Окрему частину комплексу займає зона митно-ліцензійного складу. Наявність МЛС дозволяє компанії оптимізувати алгоритм закупівлі сировини для виробництва ЗЗР, а також забезпечити оперативні поставки готової продукції відповідно до сезонних потреб українських аграріїв.

Засоби захисту рослин – продукція, яка вимагає особливих умов зберігання. Саме тому складські приміщення логістичного комплексу ALFA Smart Agro оснащені сучасними системами опалення та вентиляції повітря. В приміщеннях підтримується спеціальний кліматичний режим у будь-яку пору року. Наприклад, зимою постійна температура становить +8 °C.

Потужна система очищення повітря працює в автоматичному режимі – вона враховує робочий графік працівників.

Окрім того, встановлена високотехнологічна система пожежної безпеки. Порошкові балони для пожежогасіння розташовані на стелі над кожним стелажем, між стелажами, а також на всіх бічних стінах. Надчутливі датчики миттєво реагують на найменшу загрозу, інтелектуальна система турбується про безпеку людей.

Довідка: ALFA Smart Agro – провідний виробник засобів захисту рослин та мікродобрив, входить до топ-5 лідерів ринку України.            

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Нова партнерська програма підтримки від Vitagro Partner допоможе українським аграріям отримувати гарні врожаї

У лютому 2019 року компанія Vitagro Partner провела 13 семінарів в 13 регіонах України. Ключовою темою заходів стала  презентація «Програми спільного вирощування», а також знайомство з новинками ЗЗР та кращими сортами насіння, які компанія представила на українському ринку в цьому році. 

Читайте також: "Sеmelita висіваєш – гарне колосіння маєш!"

«Програма спільного вирощування» – це проект підтримки українських аграріїв, де компанія Vitagro Partner виступає взаємодоповнюючим партнером у вирощуванні врожаю.  Ключова особливість програми – це відсутність грошових відносин. Клієнт отримує повний перелік засобів захисту рослин, насіння, добрива, інокулянти на безоплатній основі, а розраховується в кінці сезону частиною врожаю. Таким чином аграрії мають змогу заощадити кошти в період, коли вони потрібні на виробничі потреби.

Працюючи з компанією за програмою, аграрії мають доступ до найкращих практик та застосовують авторські програми вирощування, що розробляються та впроваджуються провідними агрономами Vitagro Partner.

Читайте також: Компанія Vitagro Partner розширює асортимент продукції торгової марки Semelita

У рамках семінару також обговорювались актуальні проблеми та нагальні питання, що хвилюють аграріїв. Експерти компанії поділилися своїм досвідом з сільгоспвиробниками задля досягнення нових гарних врожаїв.

Нагадаємо, нещодавно в рамках виставки «Зернові технології 2019» компанія Vitagro Partner презентувала нові препарати Bayton – високоефективні засоби захисту нової формуляції, які довели свою ефективність на демополях у минулому році. Крім того було представлені нові сорти насіння від ТМ Semelita

Довідка: Агрохімічна компанія Vitagro Partner – сучасна національна  аграрна компанія, що використовує у роботі передові канадські технології та інтегрує їх в український досвід. Компанія має новітню наукову базу, а передові агрономічні технології тестуються та вдосконалюються на власних полях  агрохолдингу.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Allseeds оновив Наглядову раду

Теґи: 

Його очолив Даниїл Пасько - керуючий партнер інвестиційної компанії Diligent Capital Partners.

Данило має досвід роботи більше 15 років у сфері інвестицій та стратегічного управління у Центральній та Східній Європі. «Для команди Diligent Capital Partners важливо і приємно брати безпосередню участь у розвитку бізнесу, в який ми інвестували. Allseeds - стратегічний партнер нашого фонду і я упевнений, що подальша співпраця в питаннях корпоративного управління, стратегічного планування, управління ризиками буде плідним, дозволить компанії вийти на новий рівень не тільки регіонального значення, але і світового», - прокоментував голова Наглядової ради Даниїл Пасько.

Членом Наглядової ради також став Патрік Брэкен. Патрік керував компанією «Cargill Україна», був членом Ради директорів Української Зернової Асоціації, заснованої за сприяння Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID). «Для мене велика честь приєднатися до професійної наглядової ради Allseeds. Компанія успішно реалізувала не один проект і має потенціал динамічного зростання. Я з нетерпінням чекаю можливості взяти участь у розробці стратегії для досягнення нового етапу і витка розвитку групи Allseeds», - прокоментував новий член Наглядової ради Патрік Брэкен.

Перед членами Наглядової ради стоять завдання щодо визначення пріоритетів поточної діяльності і перспективного розвитку компанії, формування KPI.

Голова групи Allseeds В'ячеслав Петрище прокоментував плани компанії і призначення нових членів Наглядової ради: «Фінансова та інституційна підтримка від наших партнерів - FМО і DCP, дала потужний імпульс розвитку Групи Allseeds в цілому і зокрема нашого бізнесу в поточному маркетинговому році. Тому ми маємо усі підстави успішно відпрацювати і завершити цей рік, заклати надійний фундамент для подальшого розвитку компанії у відповідності з планами, затвердженими новим складом Наглядової ради.»

Нагадаємо, що в 2018 році Нідерландський банк розвитку FMO і Diligent Capital Partners спільно придбали 16% акцій Allseeds SA, надавши фінансування для реалізації стратегії зростання компанії.

Довідка:
Diligent Capital Partners— незалежний фонд прямих інвестицій, що поєднує сильну команду професіоналів з досвідом більше двадцяти років інвестиційної діяльності в регіоні Східної Європи. Фокус фонду зосереджений на сільському господарстві, IT, електронної комерції, інфраструктури, логістики, споживчих товарах і нерухомості.
Allseeds - один з найбільших виробників і експортерів рослинних олій і шротів в Україні. Компанія надає послуги з перевалки рослинних олій і шротів олійних культур на своїх терміналах в порту "Південний", де можуть обслуговуватися танкери з дедвейтом понад 100 тис. тонн з осадкою до 14,6 м, що є унікальним місцем для перевалки у віддалені місця, такі як Китай, Індія, Близький Схід. Компанія має репутацію надійного і високопрофесійного партнера на ринках сільськогосподарської продукції.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview