170513

Від глобальних кліматичних змін врятує рослинна їжа

Про звіт щодо змін клімату розповідає Еuronews, пише landlord.ua.

Доповідь була підготовлена ​​107 МГЕЗК експертами з 52 країн. Експертна група зробила висновок, що потрібно більш раціональне використання земель для забезпечення безперебійного постачання продовольством у зв’язку з ростом екстремальних погодних умов.

Наприклад, необхідно ретельно контролювати використання біопалива, такого як деревні або сільськогосподарські відходи, щоб уникнути деградації земель.

Земля втрачає продуктивність
Як наголошується в доповіді, зміна клімату збільшує дефіцит води, ерозію ґрунту, втрату рослинності, збиток від лісових пожеж, танення вічної мерзлоти, деградацію прибережних районів і зниження врожайності тропічних культур.

«Сільське господарство, лісове господарство та інші види землекористування становлять 23% викидів парникових газів людиною», – сказав Джим Скеа, співголова однієї з трьох робочих груп МГЕЗК з цієї теми.

У новому звіті МГЕЗК йдеться, що коли земля деградує, вона стає менш продуктивною. Це впливає на здатність ґрунту поглинати вуглець, що, в свою чергу, посилює зміни клімату.

Потепління на 1,5°C загрожує нестачею води в посушливих регіонах, збитками від пожеж, деградацією вічної мерзлоти і нестабіліностю продовольчої системи. При потеплінні на 2 градуси ризик ще вищі, роблять висновки вчені.

У звіті говориться, що люди користуються понад 70% земної поверхні, вільної від льоду. І розширення сільського та лісового господарства призводить до збільшення викидів та втрати природних екосистем і дикої природи.

Менше м’яса – більше рослинної їжі
Високий рівень вуглекислого газу навіть знизить «поживну якість сільськогосподарських культур», говориться в доповіді. А відтак, до 2050 року ціни на зернові можуть вирости на 7,6%.

Щоб знизити викиди вуглекислого газу та не страждати в майбутньому від нестачі продовольства, вчені радять їсти більше рослинної їжі.

«Деякі види дієти мають менший вуглецевий слід», а скорочення споживання м’яса забезпечить в цілому більше продуктів харчування», сказав Скеа на прес-конференції.

За його словами, МГЕК не може вимагати від людей змінити свій раціон, але політики мають вирішити, як використовувані дані звіту, бо 25-30% вироблених продуктів наразі втрачається.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Оновлений м’ясопереробний завод планують відкрити в Краматорську

Минулого місяця у Краматорську на Донеччині почалося відновлення м’ясопереробного заводу, який був законсервований з 2012 року. Модернізація підприємства закінчиться наступного року. Завдяки запуску заводу в місті з’явиться близько 100 нових робочих місць, пише Meat-Inform.

Будівельні роботи з відновлення підприємства почалися в липні.

“Зараз на КМПЗ проводиться повний демонтаж старого обладнання, вентиляційних систем, електроліній. Наразі, стоїть завдання: повністю очистити приміщення від металобрухту і підготувати їх до прийому нової техніки. Згідно з планами нового власника, на підготовлених площах буде встановлена ​​новітня німецька технологічна лінія по перероблюванні й випуску широкого асортименту м’ясних виробів. Очікується, що відроджений КМПЗ дасть роботу колективу загальною чисельністю до 100 осіб”, – повідомляється на Національному промисловому порталі.

Хоча точна дата введення в експлуатацію модернізованого м’ясопереробного заводу в Краматорську поки невідома, у місті повідомляють, що підприємство почне повноцінно працювати вже у 2020 році. Відновлення промислового об’єкта почалося після того, як він перейшов у власність холдингу, що об’єднує птахокомплекси в Олександрівці, Шабельківці, Дмитрівці та Слов’янський м’ясокомбінат.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Україна імпортує все більше свинини

Про це повідомляє прес-служба Асоціації «Свинарі України».

«Якби імпортна активність у липні зберігалася на рівні попередніх двох місяців, обсяги надходження свинини іноземного походження у січні-липні поточного року зрівнялися з минулорічними», — коментують аналітики Асоціації «Свинарі України».

«Протягом другого місяця літа імпорт свинини склав майже 2,5 тис. т, що істотно перевищило активність зовнішніх постачальників протягом травня-червня. Так, м’ясопереробники-імпортери зазначали, що стимулом для активнішої закупівлі м’яса свиней за межами країни стало досить різке підвищення рівня внутрішніх цін на свинину на початку третьої декади місяця. Це збільшило економічну привабливість імпортної сировини», — роз’яснюють в АСУ. — З іншого боку, імпорт свинини минулого місяця був у півтора рази меншим ніж у липні минулого року».

Не зважаючи на згадане пожвавлення, і оператори ринку, і експерти висловлюють сумніви щодо збільшення притоку імпортної м’ясної сировини. Зокрема, поступове підвищення цін на свинину в країнах ЄС може перерости у довгоочікуваний висхідний тренд, що разом зі зростанням митної вартості імпорту підвищує вхідні бар’єри для м’яса свиней з-за кордону.

«Нещодавно Україна вичерпала імпортні квоти на поставку безкісткової свинини з країн ЄС, втім до кінця року вітчизняні імпортери зможуть завезти ще 6,8 тис. т свинини без сплати мита. Однак, під цю квоту підпадає виключно напівтуша та м’ясо на кістці, тоді як при завезенні обваленої свинини з країн ЄС вже накладатиметься ввізне мито в 10-12% (залежно від позиції). З іншого боку, на безмитній основі Україна імпортує свинину з Канади у рамках угоди про вільну торгівлю. Проте за період з початку року звідти завезли менше 0,5 тис. т згаданої продукції. Тож, якщо вітчизняні виробники свинини знайдуть оптимальний рівень цін, щоб залишатися конкурентними по ціні порівняно з постачальниками імпортної сировини, друга половина року може пройти без імпортного «буму», який спостерігався у червні-листопаді 2018-го», — коментує президент «Всеукраїнської асоціації імпортерів м'яса та м'ясопродукції» Василь Король.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

На ринках знову подорожчали огірки

На поточному тижні в Україні знову подорожчали огірки, повідомляють аналітики проекту EastFruit. Пропозиція цієї продукції на ринку порівняно з минулим тижнем помітно знизилося, оскільки із-за прохолодної та дощової погоди дозрівання огірків у відкритому грунті дещо сповільнилося.

На сьогоднішній день грунтовий огірок з місцевих господарств надходить у продаж за ціною 10-15 грн/кг ($0,40-0,59/кг), що в середньому в 1,5 рази дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

За словами галузевих експертів, підвищувати ціни на огірок українським господарствам вдалося, насамперед, за рахунок обмеженої пропозиції. Вибірки ґрунтового огірка малооб'ємні із-за дощової погоди. У той же час, поставки тепличної продукції також невеликі, оскільки до реалізації другого огірка обороту поки приступили поодинокі комбінати. Більшість українських тепличних комбінатів планують вийти на ринок у другій половині серпня.

Варто зазначити, що на даний момент ціни на грунтовій огірок на українському ринку варіюються фактично в тому ж діапазоні, що і в аналогічний період рік тому. При цьому більшість операторів ринку поки не бачать передумов для зниження цін у даному сегменті.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

У Запоріжжі заборонили продаж понад тонни кавунів із шаленим вмістом нітратів

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на ГУ Держспоживслужби в Запорізькій області.

За результатами досліджень баштанних понад тонна кавунів була не допущена до реалізації. Вміст нітратів у них в деяких випадках перевищував граничну норму у чотири рази.  

У зв’язку з цим фахівці вкотре закликали запоріжців не купувати баштанні на  стихійних ринках, а на легальних та в крамницях – вимагати експертний висновок лабораторії або супутні документи, які підтверджують безпечність цієї продукції.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Фермер зробив дівчині пропозицію, надівши кільце на вим'я корови

Користувачі Facebook звинуватили його в несмаку і жорстокому поводженні з тваринами, пише Daily Mail.

Пізніше дівчина, яка розповіла про задум свого знайомого, уточнила, що той працює фермером, але це тільки спровокувало черговий шквал критики.

«Це не виправдовує його поганий смак», — написала обурена користувачка.

«Чи сказала корова так?» — іронізували в коментарях.

«Тварина не заслужила такого насильства», — обурилася Regina BP.

«Мене це дуже засмутило», — написала Layla Kaisii.

«Є так багато способів показати, що ти працюєш в молочній промисловості. Міг би для початку помити корову!» — зазначив Morgan Wolf.

Частина користувачів висловили інтерес до нареченої, у якої палець такої товщини, що кільце змогло налізти на вим'я.

Фото отримало близько 18 тисяч коментарів. Дівчина, яка розмістила фото, не уточнила, чи отримав її знайомий згоду і як його наречена відреагувала на таку пропозицію.

Джерело: milkua.info

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview