Як збудувати ефективний бізнес з вирощування картоплі в Україні

Як збудувати ефективний бізнес з вирощування картоплі в Україні

Але, насправді, вирощування картоплі сьогодні може бути одним з найбільш прибуткових видів аграрного бізнесу, питання лише в правильно побудованій бізнес-моделі на базі об’єднання професійних виробників. Такої думки дотримується Анататолій Аршулік- керівник СОК «Волинська картопля», пише Інфо-Шувар.

«Необхідність створення нашого кооперативу була викликана потребою ринку. Виробники Волинської області вирощують понад 1 млн. тонн картоплі, з яких сформувати комерційну партію розміром 100 тонн однорідної якості майже неможливо! Але, будь-який покупець сьогодні потребує стабільних обсягів і стабільної якості, а виробник, зі свого боку, хоче швидко і без проблем продавати свою картоплю. На базі об’єднання всі ці питання вирішуються набагато швидше, ніж у випадку, коли покупець вимушений комунікувати із декількома окремими виробниками. Власне, я вважаю, що, при правильно побудованій бізнес-моделі, з якісним насіннєвим матеріалом та професійним агросупровідом з одного гектару картоплі цілком реально заробляти понад $ 3,5 тис. Так, картопляний бізнес може бути досить маржинальним»,- розповідає Анататолій Аршулік.

На думку фахівця, ефективний картопляний бізнес важко уявити без диверсифікованого збуту. В структурі продажів повинні бути присутні переробні підприємства, ГоРеКа, роздрібні мережі та гуртові ринки.

«Ми досконало вивчаємо вимоги кожного покупця, вони специфічні. Пріоритетним каналом збуту для нашого кооперативу є переробка картоплі на крохмаль, але ми також плануємо співпрацювати з потужними національними мережами ресторанів. Наприклад, для того щоб виконати вимоги однієї з таких мереж, ми протестували майже 40 сортів картоплі і зупинились на одному з них, який продемонстрував себе як найкращий сорт для виробництва картоплі фрі. В мережі супермаркетів ми плануємо виходити із власним брендом. Це буде не просто мита, сортована та упакована картопля, ми плануємо завести в мережі нові кольорові сорти картоплі, з якими наш споживач ще не знайомий. Але споживач прагне змін і ми повинні задовольнити його потребу!», – зауважив пан Аршулік

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yak-zbuduvaty-efektyvnyj-biznes-z-vyroshchuvannya-kartopli-v-ukrayini
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

    26 Квітня

    МХП впроваджує професію м’ясних сомельє для мережі «М’ясомаркет» 

    Одеська хлібобулочна компанія отримала грант від держави майже на 7 млн гривень

    Сподобалось навіть принцу: в ЕС вперше дегустували м’ясо із клітин

    Ірак стає важливим ринком збуту для українського яблука

    Десятки підприємств України експортують молочні товари в ЄС, що свідчить про їх якість і безпечність

    Ціни на ріпак в Україні опускаються по мірі вичерпання запасів та переходу трейдерів на новий урожай

    Українське продовольство: європейський ринок утримали, хоча без експортних обмежень не обійшлося

    Україні у складі ЄС буде значно простіше працювати на ринках Африки

    Дощі затримують посівну в Україні та можуть вплинути на врожай

    Міністра аграрної політики Миколу Сольського звільнили з-під варти під заставу

    БІЛЬШЕ НОВИН