Знижка 10% на всі комбайни VERSATILE

Компанія «Версатайл Україна» пропонує вигідну фінансову програму на купівлю комбайнів VERSATILE – при внесенні передоплати в розмірі 10% до 31 березня 2020 року можна отримати комбайн VERSATILE до сезону зі знижкою 10%!

Пропозиція дійсна до 31 березня 2020 року для комбайнів VERSATILE: TORUM, RSM 161, ACROS, VECTOR, NOVA. Кількість комбайнів за даною пропозицією обмежена.

З усіх питань придбання техніки VERSATILE звертайтесь за телефоном +38 098 675 47 11 або до офіційних дилерів, зазначених на сайті.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Нетипова зима, і що із цим робити?

Такої аномальної зими, як ця, не очікував ніхто: тепла, без снігу чи інших опадів, вона може мати негативні наслідки для вирощуваних культур.

«Нетипова зима – 2020 дійсно може суттєво вплинути на стан посівів, – підтверджує керівник агробіологічної лабораторії «Інституту здоров’я рослин» Володимир Конограй. – По-перше, відсутність снігу позначиться на рівні вологи у ґрунті – рослини будуть гірше розвиватися, відповідно, ми ризикуємо втратити частину врожаю. По-друге, м’які умови цієї зими створили сприятливі фактори для перезимівлі хвороб і шкідників, які вже шкодять ослабленим посівам. Крім того, такі умови можуть спричинити зниження популяції певних комах, що, своєю чергою, призведе до порушення харчового ланцюжка для птахів та деяких видів тварин».

Читайте також: Чи потрібно перевіряти протруєне насіння?

Тому напередодні сезону, відзначає вчений, варто дослідити запаси продуктивної вологи у ґрунті, оскільки через погодні умови земля не мала змоги накопичити необхідну культурам вологу. Таким чином, агровиробник точно знатиме, яке поле засіяти і якими культурами, а яке краще залишити під пари. 

Читайте також: Перевірка стійкості гібридів

Крім того, Володимир рекомендує спланувати профілактичні обробки посівів, попередньо провівши рослинну діагностику озимих культур, а також велику увагу приділити живленню рослин, зокрема й антистресовому – тільки так можна сподіватися на щедрий, здоровий врожай.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

LOZOVA MACHINERY презентувала ґрунтообробну техніку

Компанія продемонструвала комплект універсальних комбінованих агрегатів – важкої зубової борони ЛІРА XL і шлейф-борони ЛАРІ. Агрегати першими виходять на поля, відмінно вирівнюють ґрунт, в найкоротші терміни закривають вологу по зораному фону і готують грунт до посіву.

До цього сезону знаряддя додатково забезпечені модулем для внесення мінеральних добрив, що дозволяє вносити стартові добрива одночасно з іншими операціями.
Серед експонентів також була ротаційна борона ДІНАР, укомплектована різними видами стійок, робочих органів і опірними колесами. На одній базі з ДІНАР спроектований просапний культиватор САНТІМ, призначений для обробки міжрядь широкого діапазону культур. Агрегат може бути оснащений системою внесення рідких добрив і засобів захисту з максимально точним дозуванням.

Всі машини українського бренду відрізняє новаторський концепт «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ», що став золотим стандартом LOZOVA MACHINERY. Принцип необслуговуванності досягається за рахунок застосування в підшипникових вузлах HARP AGRO UNIT поліпшених мастил і міцних багатокромочних ущільнень, які надійно захищають підшипники від пилу, бруду та інших факторів агресивного середовища.
«Необслуговуванність, надійність, універсальність, відсутність простоїв, доступність і абсолютний комфорт в застосуванні – ось успішні кейси майбутнього і головні тренди техніки LOZOVA MACHINERY», – зазначає президент компанії Роман Гіршфельд.
Такі унікальні інженерні рішення дозволяють аграріям знизити експлуатаційні витрати, виключити додаткове регулювання і налаштування агрегатів і працювати відповідно високим екологічним вимогам.

Захист клімату і навколишнього середовища, збереження природного потенціалу ґрунту, скорочення споживання палива стали пріоритетними завданнями сучасного світового АПК.

За словами Романа Гіршфельда, ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ постійно переглядають і розширюють модельний ряд техніки, створюють нові знаряддя з додатковими вдосконаленими опціями для найкращого результату роботи.

«Ми готуємо ряд новинок, націлених на ефективне використання ресурсів, економію ПММ і безгербіцидного обробку ґрунту. Найближчим часом ми презентуємо нові продуктові сегменти – оборотні плуги, обприскувачі та сівалки», – анонсує Роман Гіршфельд.

Вже цієї весни аграрії побачать легкі зубопружинні борони ЛІРА XS, які крім традиційної технології відмінно підходять для органічного землеробства. Агрегати ідеальні при ранньовесняному боронуванні, незамінні для руйнування ґрунтової кірки, особливо на важких грунтах. Також буде представлені нові шлейфовові борони ЛАРІ з шириною захвату 7 метрів і зубові борони ЛІРА М з робочою шириною 21 і 24 метри.

ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ зацікавлені в розвитку та впровадженні інновацій в сільськогосподарській галузі, компанія зосереджує основні зусилля на підвищенні ефективності і прибутковості роботи фермерів.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Весна не за горами, або що потрібно знати про стан озимих культур

«Фітосанітарний стан посівів дійсно значною мірою залежить від погодних умов, – підтверджує керівник агробіологічної лабораторії «Інституту здоров’я рослин» Володимир Конограй. – А агрокліматичні умови, що склались у зимовий період цього сезону на більшості територій, сприятимуть розвитку хвороб і шкідників, які будуть загрожувати сільськогосподарським культурам. Тому для збереження врожаю озимих пшениці, ріпака та інших культур і забезпечення його якості в подальшому важливо провести оцінку фактичного фітосанітарного стану культур у різні фенологічні і календарні строки, а також оперативно на виявлені проблеми зреагувати».

Читайте також: Чи потрібно перевіряти протруєне насіння?

Фітосанітарний моніторинг включає в себе комплексне обстеження, яке дозволяє оцінити фізіологічний стан рослин, ступінь ураження їх хворобами та пошкодження шкідниками. 

А перевага лабораторного аналізу відібраних рослин озимих культур, відзначає вчений, в тому, що дозволяє точно виявити збудників борошнистої роси, септоріозу, кореневих гнилей та інших хвороб, а також пошкодження шкідниками. Таким чином, знаючи проблему, можна працювати над її вирішенням.

Читайте також: Перевірка стійкості гібридів

В «Інституті здоров’я рослин» не лише досліджують рослинний матеріал на наявність збудників грибкових хвороб і пошкодженість шкідниками, але й проводять діагностику дефіциту мінерального живлення, виявляють залишкові кількості пестицидів і нематоди. Такий комплексний підхід дозволяє забезпечити повноцінний захист і підживлення молодих посівів. 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

«UKRAVIT» запустила програму лояльності для клієнтів

Аби подякувати своїм клієнтам за довіру, яку вони  висловлюють, «UKRAVIT» з 1.02.2020 запустила програму лояльності. Тепер, купуючи продукцію компанії, аграрії можуть розраховувати на отримання винагороди на їхній вибір.

Програма лояльності діє до 20.12.2020. Участь може взяти кожен агровиробник, який на момент її дії не має заборгованостей перед організатором. Кількість разів участі у програмі на період її дії – необмежена. 

Читайте також: «UKRAVIT» оголошує проведення науково-практичних семінарів по всій Україні

За умовами програми, агровиробники мають придбати акційну продукцію у визначених організатором об’ємах. За кожен об’єм покупцеві нараховується певна кількість балів, що конвертується у бонуси. В рахунок накопичених бонусів клієнт отримує винагороду за співпрацю.

В якості винагороди учасник може обрати будь-яку продукцію «UKRAVIT» – засоби захисту рослин, добрива, мікродобрива, основні добрива, насіння чи каву «AFRICANA», а також послуги «Інституту здоров’я рослин». Термін отримання винагороди – 12 місяців після розрахунку та одержання акційної продукції.

Деталі програми дізнайтеся за посиланням.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

В Україні запускають виробництво рослинного молока з вівса, гречки і пшениці

Компанія «Вітмарк-Україна» розпочала виробництво та дистрибуцію рослинного молока під торговою маркою Vega Milk. Завод, розташований в Одеській області, оснащений передовим обладнанням зі Швеції і покликаний забезпечити зростаючий попит на новий продукт в Україні та за її межами. Про це повідомляє прес-служба компанії «Вітмарк-Україна».

Протягом декількох тижнів полиці магазинів по всій країні поповняться 11 найменуваннями рослинного молока Vega Milk: на основі злаків, горіхів і з додаванням фруктів. Тепер стежити за здоровим харчуванням стане легше. Корисна клітковина, харчові волокна злаків, вітаміни, мінерали, амінокислоти – усе найцінніше, чим природа наділила рослинні компоненти, повністю збережене в складі Vega Milk. Vega Milk вже високо оцінили професійні бариста в якості прекрасного доповнення для кави.

«Наш бізнес спеціалізується на соках, напоях і дитячому харчуванні. Відкривши напрямок альтернативного молока, ми запустили надперспективний стартап – інноваційний FoodTech, який поєднує в собі технології та науку.

Наша компанія, по суті, побудувала новий завод з повним циклом виробництва рослинного молока, починаючи із заготівлі свіжої сировини, а це українські злакові культури: овес, гречка, пшениця. У нас власні цехи зберігання, найсучасніше процесингове обладнання та лінії розливу в асептичну упаковку. У всій Східній і Центральній Європі у нашого заводу знайдеться лише один схожий за масштабом аналог. Інвестиції склали близько 5 млн євро.
Ми створили продукт на рівні найвищих міжнародних стандартів: корисний, поживний і 100% натуральний», - зазначає Віталій Віницький, президент «Вітмарк-Україна».

Українці, на відміну від європейців та американців, поки знають про користь рослинного молока не так багато. Поява таких марок, як Vega Milk, покликана виправити це упущення. У довгому переліку безсумнівних переваг продукту – відсутність цукру та низький вміст жиру, виключно рослинний протеїн, «чистий» склад без консервантів. Якісне рослинне молоко – це прекрасне рішення для тих, хто страждав від непереносимості лактози, вибрав веганство чи тримає піст. 

Довідка:
Компанія «Вітмарк-Україна» створена в 1994 році на базі Одеського заводу дитячого харчування. Компанія є лідером на українському ринку за обсягами продажів у категорії фруктово-овочевих соків і пюре для дитячого харчування й одним з лідерів у категорії соків і нектарів. Продуктовий портфель «Вітмарк-Україна» орієнтований на сучасне здорове харчування і включає популярні торгові марки Jaffa, «Наш сік» ОКЗДХ, «Чудо-Чадо», Aquarte, Nestea та Vega Milk. Компанія експортує свою продукцію в більш ніж 25 країн. Якість і безпека продукції сертифіковані за стандартами ISO 9001 та ISO 22000.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview