Корпорация Roshen купила дворец культуры в Киеве за 66,37 млн грн

Теги: 

Кондитерська корпорація Roshen розпочала соціально-культурний проект створення у Києві багатофункціонального концертного залу міжнародного класу, пише НВ.

«Для цього корпорація Roshen вже придбала в Києві Палац культури ім. Корольова, загальною площею 5727,2 кв. м., за адресою — вул. Василенко Миколи, 15а», — сказано у повідомленні Roshen.
Згідно з інформації ДП СЕТАМ, будівля ПК ім. Корольова була виставлена на продаж Укргазбанком за 66,37 млн грн.

Аукціон з продажу відбувся 31 серпня. Roshen, яка стала єдиним учасником торгів, придбала палац культури за стартовою ціною (другий учасник був відхилений за несплату гарантійного внеску).

У корпорації завили, що найближчим часом проведуть презентацію проекту. 

«Планується, що концертний зал буде створений як нова архітектурна пам’ятка», — додали у Roshen.

"Хлебные инвестиции" открыли дело о банкротстве

Госпсуд Запорізької області своєю ухвалою від 20.08.2020 відкрив провадження в справі №908/1965/20 про банкрутство ТОВ "Холдингова компанія "Хлібні Інвестиції" за ініціативою самого ж підприємства.

Своє звернення до суду ТОВ "Холдингова компанія "Хлібні Інвестиції" обгрунтовувало неможливістю погасити заборгованість перед кредиторами.

У держреєстрі кінцевим власником ТОВ "Холдингова компанія "Хлібні Інвестиції" вказаний Микола Чорний.

У 2019 році ТОВ "ХК "Хлібні інвестиції" заявляло, що її власником є Юрій Триндюк.

У 2018 році була інформація про залучення холдингом "Хлібні інвестиції" кредитних коштів у Райффайзен Банку Аваль.

За даними холдингу “Хлібні інвестиції”, до його складу входять п’ять хлібозаводів: ТОВ «Chanta Mount», ТДВ «Івано - Франківський хлібокомбінат», ТОВ «Перший столичний хлібзавод», ТОВ «Бердичівський хлібозавод», ПрАТ «Теремно хліб».

Джерело: finbalance.com.ua

Ваш выбор 'Нечего сказать'.

Доходность KSG Agro в сегменте свиноводства выросла в 6 раз

У першому півріччі 2020 року прибуток KSG Agro в сегменті свинарства зріс в 6 разів і склав 885 тис. доларів проти 139 тис. доларів в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. При цьому валовий дохід за цей же період зріс на 16,6% – до 4 млн 323 тис. доларів у першому півріччі 2020 року проти 3 млн 707 тис. доларів у першому півріччі 2019 року.

Про це повідомила пресслужба агрохолдингу.

«Наш агрохолдинг має конкурентну перевагу, яка допомагає нам збільшувати прибутковість навіть в досить складний для бізнесу карантинний період. Ми виробляємо свиней однієї з кращих в світі – датської генетики, які в умовах скорочення свинячого поголів'я в Україні через АЧС, користуються незмінно високим попитом. Крім того, ми продовжуємо інвестувати в якісну генетику, що важливо не лише для наших споживачів, а й для українського тваринництва в цілому. З цією метою ми продовжуємо інвестувати в модернізацію та розвиток свинарського виробництва», – коментує голова Ради директорів агрохолдингу KSG Agro Сергій Касьянов.

Сергій Касьянов нагадав, що, незважаючи на складний період, у липні поточного року на свинокомплексі в Ниві Трудовій завершена модернізація (де-факто – будівництво) цеху відгодівлі на свинокомплексі у с.Нива Трудова Дніпропетровської області. Створення додаткового відгодівельного цеху дозволить свинокомплексу отримати сучасне виробниче приміщення на 2340 голів для відгодовування свиней – поросят від 30 кг та свиней забійної кондиції до 100-110 кг. Крім того, у жовтні цього року заплановане введення в дію додаткового маточника, який поліпшить умови утримання свиноматок на свинокомплексі та дасть можливість збільшити виробництво поросят й їх характеристики. Маточник розрахований на 360 голів.

Довідка: KSG Agro – один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської бізнес-асоціації (EBA). Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проєкти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво.

Новые бороны LOZOVA MACHINERY вышли в поля

Новая борона выгодно отличается улучшенными техническими характеристиками и расширенной сферой применения. 

«Требования к такому орудию очень серьезны. Мы проанализировали работу всех четырех импортных аналогов которые экспортируются в Украину. И случайно увидели ролик с демонстративного поля под Киевом в июле этого года. – говорит Александр Яровой (директор СП Рубановское). – Выбор пал на эту борону по многим причинам. В первую очередь это по качеству. Хотя мы были готовы купить и более дорогую.»

ЛМ-Дукат8_уже в полях_551.jpg

В обновленной ДУКАТ-8 значительно увеличилась нагрузка на диск (до 116 кг), что позволяет эффективнее использовать борону при обработке почвы с пожнивными остатками грубостебельных культур.

При том, что борона стала на тонну тяжелее, требования к мощности трактора не изменились (по-прежнему нужен трактор от 250 л.с.). Расход топлива так же остался на прежнем уровне (ДУКАТы очень энергоэффективны и потребляют всего 4-5 литров на гектар).

«С нашими задачами борона справилась отменно! – говорит Иван Петрович Коваленко (Херсонская обл.). – Для нас особенно важно, чтоб качественно перебивало стерню и точно выдержало глубину обработки. Это для нашей агротехнологии. Так вот этот восьмиметровый ДУКАТ все сделал на пять балов. Результатом очень довольны.»

Особенность и преимущество новой дисковой бороны – уникальный принцип LOZOVA MACHINERY - «НОЛЬ ОБСЛУЖИВАНИЯ». У ДУКАТ-8 отсутствуют точки смазки (в том числе и на шарнирах гидроцилиндров). Применение подшипников скольжения, особых смазок и армирующих материалов, полностью исключает смазывание. Больше не нужно тратить время и средства не эксплуатационные расходы. 

Продуманные технические решения в ДУКАТ-8 использованы даже во второстепенных элементах. Так, по многочисленным просьбам аграриев, для более комфортной работы добавлена возможность регулировать глубину работы катков гидравликой (в дополнение к классическому способу пальцевой настройки).

ЛМ-Дукат8_уже в полях_565.jpg

Среди полезных опций орудия стоит отметить новую, более компактную систему складывания и уникальную функцию повышения дорожного просвета в транспортном положении, что делает эксплуатацию агрегата проще и удобнее. И, конечно же, сменные катки, адаптированные под разные типы и условия земледелия, включая сложные.

«По результатам первых недель работы могу сказать, что борона радует. Безпроблемный агрегат. Качественно обрабатывает, экономичный, что еще надо? Ну и конечно просто даже приятно посмотреть на машину хоть в поле хоть на дороге – красиво вышло!»

В целом, с короткой дисковой бороной ДУКАТ-8, аграрии получат качественно обработанную почву, уменьшат вспомогательные затраты на содержание техники, сократят сроки полевых работ и минимизируют непродуктивное использование времени на простои, связанные с техобслуживанием.

Во втором квартале цены на курятину снизились - МХП

Середня ціна курятини, виробленої компанією "Миронівський хлібопродукт" (МХП) у другому кварталі 2020 року, була на 16% нижчою проти аналогічного періоду торік. 
Про це йдеться у пресрелізі МХП.

Зазначається, що середня ціна на курятину від МХП знизилась на 16% (рік до року) і становила 1,27 дол./кг (без ПДВ), тоді як у другому кварталі 2019-го вона становила 1,51 дол./ кг.

Ця тенденція спостерігалася не лише на українських підприємствах групи. Так, ціна курятини виробництва словенської Perutnina Ptuj (PP), провідного виробника на Балканах та в Південно-Східній Європі, який був придбаний МХП у 2019 році, показала аналогічну динаміку, знизившись із 2,67 євро/кг у квітні-червні торік до 2,50 євро/кг цьогоріч.

У компанії заявляють про "доволі гарні результати у другому кварталі та першому півріччі 2020 року", з огляду на виклики, спричинені глобальною пандемією COVID-19 та впливом від спалаху пташиного грипу в Україні на початку 2020 року.

Так, всі виробничі потужності птахівництва МХП відновили роботу вже з початку квітня.

Чистий прибуток компанії у другому кварталі становив 112 млн дол. проти 138 млн дол. за аналогічний період торік (включно з негрошовим прибутком від курсових різниць у 52 млн дол., що був на рівні квітня-червня минулого року).

Ваш выбор 'Нечего сказать'.

Завод Фирташа обжаловал отказ правительства вводить квоты на импорт удобрений

Окружной админсуд открыл производство по иску ОАО "Азот" (Черкассы) к Межведомственной комиссии по международной торговле (МКМТ) Минэкономики из-за отказа вводить квоты на импорт минеральных удобрений в Украину. Об этом сообщает пресс-служба Group DF бизнесмена Дмитрий Фирташа, куда входит предприятие, пишет biz.liga.net.

В исковом заявлении ОАО "Азот" требует признать противоправными действия Минэкономики при подготовке выводов в рамках проведенного специального расследования относительно импорта в Украину азотных удобрений; отменить решение МКМТ от 22 июня, которым ведомство прекратило спецрасследование.

Суд обязал МКМТ Минэкономики предоставить все копии решений, заключений и других документов, касающихся этого расследования. 

Напомним, в августе 2019 года Межведомственная комиссия по международной торговле (МКМТ) возбудила специальное расследование в отношении импорта в Украину некоторых азотных удобрений независимо от страны происхождения и экспорта.

Аграрные ассоциации выступили с протестами против данной идеи и призвали правительство от нее отказаться.

МКМТ 22 июня 2020 года приняла решение не ограничивать поставки в Украину минеральных удобрений.

Ваш выбор 'Нечего сказать'.