EOS Crop Monitoring підготував цифрову класифікацію посівних площ України на базі супутникових знімків

EOS Crop Monitoring підготував цифрову класифікацію посівних площ України на базі супутникових знімків

EOS Crop Monitoring дозволяє переглядати розташування полів, а також розпізнавати основні види культур, які на них ростуть, і, насамперед, їхній стан.

Розробники платформи поєднали знімки ключових супутникових місій сьогодення, інформацію про стан рослинності протягом декількох років, а також історичні дані про погодні умови в межах держави.

Завдяки технології Remote Sensing та індексам вегетації, супутники оцінюють рівень здоров’я зеленої біомаси і показують реальну картину посівів. На базі поглинутих і відображених рослинами сонячних променів, вони візуалізують стан культур у чіткому кольорі. Ділянки з високим рівнем вегетації отримують насичений фільтр зеленого забарвлення і червоний та жовтий там, де стан культур значно гірший.

На додачу до космічних даних, платформа також поєднує метеорологічну інформацію. Тут ви побачите прогноз температур, опадів та вологості середовища.

В рамках EOS Crop Monitoring власники компаній можуть отримувати нагадування про критичні погодні умови, які завдають серйозної шкоди посівам. Також система відправляє повідомлення про відчутні зниження рівня вегетації. Це дає змогу вчасно реагувати на зміни, навіть якщо аграрій не слідкує за оновленням карт постійно.

Окрім актуальної інформації, рішення дозволяє переглядати усі наведені дані в історичному розрізі. Кожен бажаючий може подивитись, які культури росли на обраному полі України в минулому, починаючи з 2016 року. Отже, наприклад, працюючи на новій ділянці, аграрій може дізнатись чи не вирощували на ній культури, які виснажують землю. Інформація про погоду за останні роки також присутня разом з індексами вегетації. 

У такий спосіб ви можете порівнювати які культури росли на тому чи іншому полі в минулому, а також як змінювався їхній стан раніше. У комплексі з погодними даними ця інформація відкриває широкі можливості для встановлення кореляцій і причинно-наслідоквих зв’язків.

Агроінтерфейс

З EOS Crop Monitoring користувач може створювати списки своїх земельних ділянок для швидкого пошуку. На карті кожного поля він отримує широкі можливості для візуалізації. Платформа дозволяє співставляти графіки опадів, поточних температур та прогнозувати небезпечні для культур ситуації, як-от теплові удари, заморозки та загибель озимих. На додаток ви можете порівнювати погоду в межах обраних полів з даними на території цілого району. Вся ця інформація доступна у вигляді графіків, які дозволяють більш комплексно оцінювати зміни. 

Після оцінки стану поля аграрію необхідно вийти на проблемні ділянки і виявити причини слабкої вегетації. Для цього в рамках платформи інтегровано мобільний додаток. Він поєднує знімки, отримані у веб-версії, з картою різниці ділянок поля за вегетацією та GPS для місцезнаходження власника пристрою. Завдяки цьому, скаут точно визначає своє місцеперебування в межах поля і безпомилково знаходить потрібні ділянки для особистої перевірки.

При створенні додатку було також враховано проблему відсутності інтернет-з’єднання у полях: він працює в режимі офлайн і оновлює інформацію, щойно пристрій потрапляє в мережу. Веб-версія дозволяє скаутам ставити завдання та додавати коментарі, а також зберігати фотографії, зроблені зблизька.

Крім цього, платформа легко інтегрується з системами 1С, ERP та CRM, що дозволяє органічно включити її в будь-який робочий процес.

Перегляди: 3
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/eos-crop-monitoring-pidhotuvav-cyfrovu-klasyfikaciyu-posivnyh-ploshch-ukrayiny-na-bazi-suputnykovyh-znimkiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

    26 Квітня

    МХП впроваджує професію м’ясних сомельє для мережі «М’ясомаркет» 

    Одеська хлібобулочна компанія отримала грант від держави майже на 7 млн гривень

    Сподобалось навіть принцу: в ЕС вперше дегустували м’ясо із клітин

    Ірак стає важливим ринком збуту для українського яблука

    Десятки підприємств України експортують молочні товари в ЄС, що свідчить про їх якість і безпечність

    Ціни на ріпак в Україні опускаються по мірі вичерпання запасів та переходу трейдерів на новий урожай

    Українське продовольство: європейський ринок утримали, хоча без експортних обмежень не обійшлося

    Україні у складі ЄС буде значно простіше працювати на ринках Африки

    Дощі затримують посівну в Україні та можуть вплинути на врожай

    Міністра аграрної політики Миколу Сольського звільнили з-під варти під заставу

    БІЛЬШЕ НОВИН